Конкурс новорічних поробок "Скарбничка новорічних іграшок"

30.12.2020, 08:22

28 грудня у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради відбулося нагородження переможця загальноміського конкурсу новорічних поробок "Скарбничка новорічних іграшок". 


У зв’язку з карантинними обмеженнями конкурс було проведено онлайн із 01 по 23 грудня. За його умовами вікова категорія учасників необмежена. Головна умова - створення новорічної поробки власними руками. За результатами онлайн голосування переможцем визнано учня початкової школи ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О.Нижниченка Івана Захарченка.


Переможця привітали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, побажали приємних новорічних свят, гарного настрою, вручили подарунок – ексклюзивну футболку з емблемою 2021 року, солодощі. 


Для всіх учасників конкурсу також передбачено солодощі та інформаційно-просвітницькі плакати – навігатор спільних дій для батьків і дітей. Конкурс підготував відділ у справах сім'ї та молоді (начальник – Тетяна Оробченко, головні спеціалісти – Тетяна Качанова, Оксана Гончар).