Зустріч із делегацією Вільногірської міської ради

16.02.2021, 09:32

Минулого тижня місто з робочим візитом відвідала делегація Вільногірської міської ради на чолі з міським головою Володимиром Василенком. Мета візиту – обмін досвідом із питань врядування. 

Зустріч пройшла в дружній атмосфері. Міський голова Дмитро Биков привітав гостей, презентував Горішньоплавнівську територіальну громаду, окреслив вагомі досягнення громади та пілотні проєкти міста, спрямовані на енергозбереження в комунальних підприємствах і бюджетній сфері. Поділився досвідом із впровадження сучасних освітніх програм у школах і дитячих садочках, підвищення рівня матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров’я. 

Міський голова Вільногірської міської ради зауважив: «Горішньоплавнівська територіальна громада добре знана у Вільногірську, її позитивні напрацювання у сфері самоврядування, медицини, освіти є гарним досвідом. Як показує практика, аби реалізувати на власній території щось корисне та цікаве, варто звернутися до досвіду успішної громади, яка вже втілила в життя той чи інший проєкт». 

У ході візиту делегація з Вільногірська побувала в міській лікарні. Гості оглянули відділення нової жіночої консультації, сучасні рентгенологічний кабінет і кабінет комп’ютерної томографії, соляну кімнату. Відвідали у СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 новітню STEM-лабораторію, кабінети робототехніки, кабінет наук про Землю, лінгафонний кабінет, кабінети Нової української школи й відзначили високий рівень організації навчального процесу. Делегація Вільногірської міської ради також ознайомилася з результатами реалізації найбільшого в регіоні проєкту з реконструкції центральної міської котельні, що відбувся в рамках співпраці з НЕФКО із залученням коштів міжнародних фінансових та екологічних фондів. 

Володимир Василенко подякував Дмитру Бикову за організацію та проведення конструктивної зустрічі. Зазначив, що досвід врядування Горішньоплавнівської територіальної громади був цікавим і корисним.