Порядок денний

5.03.2021, 08:36

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


09 березня 2021                                                              м. Горішні Плавні

13-30                                                                           Мала зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Весєлова Олена Миколаївна – завідувач сектору економічного аналізу та планування відділу економічного аналізу та контролю департаменту економічного розвитку та ресурсів

1.1.  Про внесення змін та поновлення договору оренди землі з громадянином Косинським Ростиславом Борисовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 43.

1.2.  Про внесення змін та поновлення договору оренди землі з громадянином Косинським Ростиславом Борисовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 45.

1.3.  Про внесення змін та поновлення договору оренди землі з громадянкою Піддубною Альоною Геннадіївною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 95.

1.4.  Про внесення змін та поновлення договору оренди землі з громадянкою Стахньовою Ларисою Миколаївною на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 6.

1.5.  Про внесення змін та поновлення договору оренди землі з ФОП Дубинською Жанною Олександрівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 17/10 по проспекту Героїв Дніпра.

1.6.  Про внесення змін та поновлення договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Ісаєнко Пелагеєю Миколаївною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 79 по вулиці Добровольського.

1.7.  Про внесення змін та поновлення договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Капустінським Віктором Івановичем на земельну ділянку в районі житлових будинків № 75 та № 83 по вулиці Добровольського.

1.8.  Про внесення   змін  до    договору про встановлення особистого строкового сервітуту біля павільйону по вулиці Добровольського, 14-А з громадянкою Малихіною Тетяною Олександрівною.

1.9.  Про внесення змін та поновлення договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі будівлі № 14 по вул. Гагаріна.

1.10.  Про внесення змін до договору суперфіцію з ТОВ «Єристівський ГЗК» на земельні ділянки на території міста Горішні Плавні Полтавської області.

1.11.  Про припинення договору оренди землі з АТ «Полтаваобленерго» на земельні ділянки по вулицях Хвойна – Соснова.

1.12.  Про припинення договору оренди землі з громадянином Марченком Михайлом Володимировичем на земельну ділянку по вулиці В. Вернадського, 28.

1.13.  Про припинення дії договорів про встановлення особистих строкових сервітутів в районі будівлі № 1 по вул. Набережна з ФОП Христиченко Оленою Іванівною.


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління містобудування та земельних відносин         

2.1.  Розгляд заяви ФО-П Марховця Віктора Миколайовича щодо можливості розміщення сезонної відкритої пересувної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності поблизу бару по проспекту Героїв Дніпра № 42 у м. Горішні Плавні.

2.2.  Розгляд заяви ФО-П Павловича Миколи Вікторовича щодо можливості розміщення стаціонарної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі будинку № 3 по вул. Портова в м. Горішні Плавні.

2.3.  Розгляд заяви ФО-П Огнєва Олександра Сергійовича щодо можливості розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 17/10 по  проспекту Героїв Дніпра у м. Горішні Плавні.

2.4.  Про затвердження Програми використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва при відведенні земель для потреб, не пов'язаних із сільськогосподарським і лісогосподарським виробництвом, на 2021 - 2023 роки та переліку заходів на 2021 рік.

2.5.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2021 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин на території Горішньоплавнівської територіальної громади Полтавської області на 2021-2025 роки.

2.6.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земель 6-го мікрорайону міста Горішні Плавні.

2.7.   Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

2.8.  Про погодження поділу земельних ділянок комунальної власності за межами населених пунктів на території Дмитрівського старостинського округу.

2.9.  Про проведення поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Східного старостинського округу.

2.10.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земель запасу міста Горішні Плавні.

2.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Молотковій Світлані Миколаївні земельної ділянки у с/т «Лаванда».

2.12.  Про надання дозволу громадянину Кащенку Максиму Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

2.13.  Про надання дозволу ДЮСШ №1 на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра у м. Горішні Плавні.

2.14.  Про надання дозволу громадянину Дендебері Олександру Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Лісна, 87 у місті Горішні Плавні.

2.15.  Про надання дозволу фізичній особі - підприємцю Козелу Олександру Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (з метою зміни цільового призначення) по вулиці Будівельників, 56 у м. Горішні Плавні.

2.16.  Про надання згоди Римському Олегу Вікторовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Будівельників, 21 у місті Горішні Плавні.

2.17.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку суміжно із багатоквартирним будинком №93 по вул. Добровольського у місті Горішні Плавні.

2.18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянці Чаус Наталії Іллівні по вул. Озерна, 1-Б у місті Горішні Плавні.

2.19.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Бабич Нелі Григорівні по вул. Чекаліна, 17 у місті Горішні Плавні.

2.20.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Рачинській Мирославі Мирославівні по вул. Короленко, 42 у м. Горішні Плавні.

2.21.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Овчаренко Лілії Георгіївні по вул. Лиманна, 60/6 у м. Горішні Плавні.

2.22.  Про передачу земельної ділянки в постійне користування ОСББ «Герої Дніпра, 96» по проспекту Героїв Дніпра, 96 у місті Горішні Плавні.

2.23.  Про передачу в оренду громадянці Тельвак Наталі Іванівні земельної ділянки по вулиці Урожайна, 44, у місті Горішні Плавні.

2.24.  Про передачу в оренду громадянину Чорному Віталію Анатолійовичу земельної ділянки по вул. Дачна, 43 у місті Горішні Плавні.

2.25.   Про передачу ФО-П Ковальчук Любові Іванівні в оренду земельної ділянки по вул. Конституції, 26 у м. Горішні Плавні.

2.26.  Про передачу ФО-П Лисенко Наталії Олексіївні в оренду земельної ділянки по вул. Космонавтів, 8 у м. Горішні Плавні.

2.27.  Про припинення дії договору оренди землі та передачу у власність громадянці Стахньовій Ларисі Миколаївні земельної ділянки по вул. Перспективна, 6 у місті Горішні Плавні.

2.28.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Шаріфуліним Володимиром Федоровичем на земельну ділянку по вул. Гагаріна, 14 у місті Горішні Плавні.

2.29.  Про передачу в оренду громадянину Шевченку Юрію Андрійовичу земельної ділянки по вул. Гагаріна, 14 у місті Горішні Плавні.

2.30.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється та передачу її у власність громадянці Сущенко Розі Григорівні на території Східного старостинського округу.

2.31.  Про надання дозволу громадянці Сіроштан Вікторії Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с. Григоро-Бригадирівка.

2.32.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянці Задорожній Лідії Іванівні у с. Григоро-Бригадирівка.

2.33.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянину Голубицькому Володимиру Івановичу у с. Солошине.

2.34.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянину Довжому Сергію Григоровичу по вул. Дніпровська, 2 к у с. Солошине.

2.35.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду громадянину Довжому Сергію Григоровичу у с. Солошине.

2.36.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Супрун Галині Ларіонівні по вул. Сонячна,6 у с.Солошине.

2.37.  Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку у зв’язку з добровільною відмовою власника Баранника Володимира Володимировича на території Дмитрівського старостинського округу.

2.38.  Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку у зв’язку з добровільною відмовою власника Волкової Ніни Борисівни   на території Дмитрівського старостинського округу.

2.39.  Про надання дозволу громадянину Головіну Юрію Сергійовичу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території Дмитрівського старостинського округу.

2.40.  Про передачу ЦЕНТРУ ПМСД М. ГОРІШНІ ПЛАВНІ земельної ділянки в постійне користування по вул. Набережна,7,у с. Дмитрівка.

2.41.  Про передачу ЦЕНТРУ ПМСД М. ГОРІШНІ ПЛАВНІ земельної ділянки в постійне користування по вул. Лугова, 4, у с. Кияшки.

2.42.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянці Ян Аліні Петрівні по вулиці Кириленківська, 44 у с. Кияшки.

2.43.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянину Городянку Владиславу Володимировичу  по вулиці Лісова, 70, у с. Кузьменки.

2.44.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянину Городянку Сергію Володимировичу по вулиці Лісова,71, у с. Кузьменки.

2.45.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам Нощенку Валерію Петровичу, Таряник Людмилі Петрівні по вул. Берегова, 49, у с. Базалуки.

2.46.  Про скасування рішення 41 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 22.01.2019 року «Про надання дозволу гр. Марченку Едуарду Михайловичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Яблунева, 14».

2.47.  Про внесення змін до рішення 5 сесії Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області 8 скликання від 26.01.2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності та передачу її в оренду С(Ф)Г «ШАНС» по вул. Миру, 67 б у с. Григоро-Бригадирівка».

2.48.  Про внесення змін до рішення 5 сесії Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області 8 скликання від 26.01.2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності та передачу її в оренду С(Ф)Г «ЛІС» по вул. Миру, 68   у с. Григоро-Бригадирівка».

2.49.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах), площею 2,3000 га, на розі проспекту Героїв Дніпра та вулиці Соборної, та проведення земельних торгів.


3. Різне.