Вітання міського голови Дмитра Бикова з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

19.03.2021, 08:10

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!


Вітаю вас із професійним святом!


Повсякденна робота працівників житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення починається в той час, коли більшість жителів міста ще не прокинулися. За будь-якої негоди містяни хочуть бачити двори й парки чистими від опалого листя, вулиці розчищеними від снігу, доріжки посипаними від ожеледиці, міські алеї освітленими. Ви створюєте належні умови проживання та побуту населення.


Від надійності та якості надання житлово-комунальних послуг, від вашого професіоналізму та відповідальності багато в чому залежить благополуччя кожного будинку, кожної родини, добробут, гарний настрій, а інколи і здоров’я кожної людини. Ваша праця забезпечує не лише життєво важливі потреби громадян, а й належне функціонування всіх галузей господарства.


Бажаю вам доброго здоров’я, гарного настрою, людської вдячності та достатку, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань!


Міський голова Дмитро БИКОВ