Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

24.03.2021, 10:10

23 березня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Засідання провів міський голова Дмитро Биков.

У блоці питань гуманітарного та соціального напрямків опрацювали проєкт рішення про підготовку закладів освіти Горішньоплавнівської територіальної громади до 2021-2022 навчального року. Керівникам закладів освіти доручено розробити комплексні заходи з підготовки закладів освіти до початку нового 2021-2022 навчального року, належного та безперебійного їх функціонування в осінньо-зимовий період, посилити контроль за виконанням вимог нормативно-правових актів із безпеки життєдіяльності та охорони праці в закладах освіти, забезпечити безпечні та нешкідливі умови праці, навчання, провести перевірку систем тепловодопостачання та електромереж із оформленням відповідних документів, здійснити комісійні огляди готовності закладів освіти до початку навчального року з оформленням відповідних актів прийому. 

Доповнили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з березня 2021 року.

Розглянули та ухвалили проєкти рішень служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики, зокрема стосовно затвердження висновку служби про підтвердження місця проживання малолітньої дитини для тимчасового виїзду за межі України, про надання статусу та встановлення піклування над неповнолітнім, про встановлення опіки над малолітньою, про дозвіл на здійснення правочинів стосовно житла неповнолітніх дітей. 

У блоці питань економічного розвитку, майнових та природних ресурсів опрацювали й взяли до відома звіти про результати фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка» та результати фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» за 2020 рік.

За результатами роботи КП «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка» за 2020 рік отримало збиток у розмірі 15,9 тис. грн, що обумовлено поширенням на території України коронавірусної інфекції та запровадженням відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» №211 від 11 березня 2020 року карантину із 12 березня 2020 року. Господарська діяльність підприємства фактично була призупинена. Кредиторська заборгованість станом на 01.01.2021 склала 3,3 тис. грн, має поточний характер. Дебіторська заборгованість відсутня. У 2020 році кількість медичних консультацій, наданих лікарями підприємства, на 31,5% менше, ніж було у 2019 році. Упродовж звітного періоду проведено 3 тис. лабораторних і 534 цитологічних обстеження. Проведено 93 вакцинації населення проти грипу вакциною «Ваксигрип».  

У зв’язку з карантином, оголошеним через епідемію COVID-19, роботу ДСОЦ «Горизонт» було призупинено. Із січня по червень 2020 року здійснювалася реалізація путівок на літній оздоровчий сезон приватним особам, профспілкам, підприємствам на загальну суму 1,7 млн грн. Кошти використані на утримання та підготовку ДСОЦ «Горизонт» до літнього оздоровчого сезону 2020 року: виплату заробітної плати, податків, електроенергії, комунальних послуг, проведення поточних ремонтів, ревізію обладнання. 

За кошти міського бюджету здійснено роботи на 3,5 млн грн. Виконано капітальні ремонти приміщень 7 корпусу ІІ поверху (2 пусковий комплекс) – 1,9 млн грн; майданчика для розміщення модульного будиночка для невиробничого обладнання – 50 тис. грн; системи електропостачання - 22 тис. грн; підлоги приміщення корпусу №2 - 19 тис. грн; системи каналізації та водовідведення – 50 тис. грн. Відновлено елементи благоустрою паркової зони - 270 тис. грн, ігрового майданчика – 296 тис. грн. Придбано невиробниче обладнання довгострокового користування (блок-модуль) – 872 тис. грн. За благодійні кошти ТОВ «Біланівський ГЗК» придбано квіткову продукцію на загальну суму 15 тис. грн.

За фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» облаштовано стаціонарний басейн на загальну суму 1,5 млн грн. 

За власні кошти ДСОЦ «Горизонт» (420 тис. грн) виконано проєктні роботи, технічний нагляд ІІ поверху спального корпусу №7, виготовлено технічну документацію із землеустрою, здійснено ревізію свердловини, придбано насоси для свердловини, виконано благоустрій території центру.

У блоці питань житлово-комунального господарства ухвалили проєкт рішення про прийом-передачу витрат на баланс КП «Міськсвітло». Внесли зміни в додаток до рішення виконкому від 20.10.2020р. №282 «Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв бюджетним установам та організаціям Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021 рік».

У ході роботи члени виконавчого комітету також розглянули майнові, житлові питання.