Мрії здійснюються

9.11.2011, 13:16

Мрії здійснюються

Днями в гімназії імені В.О. Ніжніченка відбулася урочиста церемонія відкриття стадіону, про який мріяло не одне покоління гімназистів. На захід завітали представники міської влади, керівництва Полтавського і Єристівського гірничозбагачувальних комбі-натів, Благодійного фонду «Полтавський ГЗК», освітян- ської галузі, призери та чемпіо- ни міських, обласних, всеукраїнських спортивних змагань, юні гімназисти, громадськість міста.

У рамках соціальної програми «Оновлене місто» Благодійного фонду «Полтавський ГЗК» на подвір’ї гімназії з’явився сучасний спортивний комплекс, де є чудово обладнані майданчики для занять  фізичною культурою і спортом, для проведення змагань з футболу, волейболу, баскетболу.

Ідея створення таких спортивних майданчиків в кожній школі міста належить президентові футбольного клубу «Гірник» П.М. Каплуну, який  весь час керував процесом будівництва цього спортивного комплексу. Проект стадіону мрій гімназистів втілювали в життя підрядники – ТОВ «Феррошлях» і  ТОВ «Ферробуд».

У цей день багато щирих, приємних, вдячних слів прозвучало на адресу керівництва  ПГЗК з уст міського голови С.А. Супруна, директора гімназії Л.В. Полобок. Голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК», засновник Благодійного фонду «Полтавський ГЗК», голова представництва Полтавського відділення НОК України В.В. Лотоус передав в дарунок гімназистам атрибутику Національного олімпійського комітету і футбольні м’ячі та висловив надію, що такі спортивні комплекси сприятимуть подальшому розвитку спорту в нашому місті.

Завершальним акордом урочистої церемонії  стало вручення директором Благодійного фонду «Полтавський ГЗК» І.Л. Возником ключів від стадіону директору гімназії Л.В. Полобок.

Таїсія ЛИМАНСЬКА.

Фото автора.