Урочиста церемонія нагородження переможців міського конкурсу «Сім’я року-2021»

19.05.2021, 09:24

18 травня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради з дотриманням протиепідемічних правил відбулася урочиста церемонія нагородження переможців міського конкурсу «Сім’я року-2021». 


Відзначено 18 родин, досвід сімейного виховання яких було визнано кращим у 2021 році. Це родини: Василя й Ірини Янчів, Сергія та Юлії Олешків, Андрія та Світлани Ракових, Костянтина та Євгенії Дударів, Миколи й Олени Сехіних, Андрія й Катерини Ісаєвих, Максима й Людмили Прядків, Дмитра та Ярослави Головацьких, Вадима й Сніжани Яковців, Віктора й Інни Жилів, Сергія та Наталії Гляненків, Сергія та Наталії Клімових, Олександра й Яни Каплунів, Дениса й Анни Ковтунів, Олексія й Тетяни Ковалишиних, Сергія й Олени Бурдукових, Сергія й Тетяни Туренків, Руслана й Ірини Чаленків. 


Секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева привітали родини з перемогою, подякували за усвідомлене батьківство, побажали сім’ям миру, добра, благополуччя, вручили переможцям дипломи, квіти й подарунки. 


До теплих привітань долучився владика Веніамін, який зауважив, що виховання декількох дітей у родині є справжнім мистецтвом. Подарував багатодітним родинам Сергія й Олени Бурдукових, Дениса й Анни Ковтунів ікони, написані власноруч студентами Полтавської місіонерської духовної семінарії. 


У ході урочистої церемонії звучали сімейні рецепти успішного виховання дітей, лунали щирі оплески. 


Конкурс «Сім’я року-2021» організовано за підтримки міської адміністрації  відділом у справах сім’ї та молоді у співпраці з міським відділом освіти.