Підтримка багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року

9.08.2021, 16:32

Підтримка багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року


Постановою Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2021 р. № 803 затверджено Порядок виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.

Одноразова грошова допомога з державного бюджету виплачується багатодітним сім’ям, які станом на 1 серпня 2021 р. є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Допомога призначається у розмірі 2 000 гривень на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої сім’ї, яка станом на 1 серпня 2021 р. має вік 6-18 років (включно).

Так як виплата одноразової грошової допомоги проводиться за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з числа багатодітних сімей без звернення таких одержувачів, подавати будь-які заяви та додаткові документи не потрібно.

Управління соціального захисту населення подає регіональному органу соціального захисту населення заявки на бюджетні кошти та після їх надходження перераховує допомогу на рахунки одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, відкриті в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ«Укрпошта».

Розмір одноразової грошової допомоги не включається під час обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім’ї.

Багатодітним сім’ям, які звернуться у серпні 2021 року за продовженням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям або за її призначенням вперше та їм буде призначено вказану допомогу, одноразова грошова допомога на дітей буде виплачена у вересні 2021 року.


Телефони для довідок: 4-45-71, 068-843-79-97.

Управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області