До уваги пільговиків, які одержують пільги за місцем фактичного проживання!

11.08.2021, 08:12

У разі проживання пільговика не за місцем реєстрації, пільгу можна отримувати як за місцем реєстрації, так і за місцем фактичного проживання. Раніше пільги надавались за місцем фактичного проживання за рішенням міської комісії, а тепер пільговик надає до управління соціального захисту населення будь-який офіційний документ, що підтверджує фактичне місце проживання. 

За роз’ясненням Національної соціальної сервісної служби України таким документом може бути:

- документ, що засвідчує право власності на відповідне житло;

- документ, що засвідчує право користування житлом (договір оренди, найму/піднайму, тощо), укладений між фізичними особами за умови його реєстрації або нотаріального посвідчення, чи між юридичною і фізичною особами зокрема щодо користування кімнатою у гуртожитку;

- довідка з житлової організації, яка обслуговує відповідне житло.

Постанова Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 р. № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» зобов’язує управління соціального захисту населення вносити до реєстру відповідні уточнення в разі зупинення дії окремих норм законодавчих актів, на підставі яких пільговики отримують пільги, та отримувати від пільговиків документи, що підтверджують їх право на пільги, а також проводити перевірку достовірності поданих документів.

Враховуючи зазначені вимоги законодавства, просимо надати один із запропонованих або будь-який інший офіційний документ, що підтверджує фактичне місце проживання.

Також нагадуємо про можливість оформлення пільг як за місцем фактичного проживання, так і за місцем реєстрації.


Телефони для довідок: 44572, 0971107003.