Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

21.08.2021, 09:05

19 серпня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради було проведено засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради. Вів засідання міський голова Дмитро Биков. 

Очільник територіальної громади привітав присутніх із прийдешніми державними святами: «Шановні земляки! Вітаю вас із Днем Державного Прапора і 30 річницею незалежності України! Сьогодні в Україні проходять зміни в різних галузях. Саме від кожного з нас залежить майбутнє: нашої держави, наших дітей і внуків. І запорука успіху – у громадянській злагоді, національній свідомості, у сумлінній праці, у високій відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, у об’єднанні в єдину сучасну політичну націю, яка зможе вистояти за будь-яких обставин. Бажаю кожному з вас щастя й добра, порозуміння та згуртованості, миру та любові, злагоди та успіхів у справах на благо нашої Батьківщини. Зі святом».

У ході роботи члени виконавчого комітету опрацювали питання гуманітарного та соціального напрямків. Спеціалісти служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики винесли на розгляд проєкти рішень про внесення змін до статусу неповнолітніх, про затвердження висновку служби у справах дітей, сім`ї та молодіжної політики про підтвердження місця проживання малолітніх дітей, про встановлення опіки над житлом малолітніми, про дозвіл на здійснення правочину стосовно житла малолітніх дітей.

Розглянули та погодили проєкт рішення про збірні пункти евакуації Горішньоплавнівської міської територіальної громади, підготовлений фахівцями відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці.

Працювали над питаннями житлово-комунального господарства, зокрема: про встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні». 

Очільник територіальної громади висловив занепокоєння щодо зростання тарифів на послуги теплопостачання та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів. Відповідно до норм чинного законодавства (постанова КМУ № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги») органи місцевого самоврядування зобов’язані переглядати тарифи на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для КВП «Теплоенерго»  щороку. Тарифи формуються виключно відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води й мають бути економічно обґрунтованими. Основними складовими тарифів, які значною мірою впливають на них, є вартість газу, електроенергії, оплата праці. У зв’язку з реорганізацією ринку природного газу ціна на придбання газу для потреб населення виросла на 15% і складає  7 420 грн за 1 тис. куб.м, для потреб бюджетних установ, інших споживачів - у 2,3 раза і складає 14 916 грн за 1 тис. куб.м. Ціна транспортування газу зросла на 10% і складає 163,9 грн за 1 тис. куб.м, ціна за його розподіл – на 26% і складає 468 грн за 1 тис. куб.м. Вартість електричної енергії збільшилася на 2,6% і складає 3,3 грн кВт, витрати на оплату праці - на 7,2%.

Тарифи на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води. 

Директор КВП «Теплоенерго» Павло Сніжко прозвітував, що за рахунок модернізації центральної міської котельні, встановлення сучасного обладнання знижено споживання газу, електроенергії та кількість працівників, які її обслуговували, вдалося зменшити вартість послуги теплопостачання для всіх категорій споживачів  нашого міста на 6%.    

Заслухали головного спеціаліста відділу водо-, теплопостачання, транспорту, зв’язку та енергетики ДЖКГ Богдана Дольнова про визначення перевізника на приміському автобусному маршруті загального користування № 30 «Південний-Солонці (через Кузьменки)», що не виходить за межі території Горішньоплавнівської міської територіальної громади. Конкурс не відбувся. До автобусного маршруту № 30 «Південний-Солонці (через Кузьменки)» внесено зміни - автобус у с. Дмитрівці на перехресті вулиць Шевченка-Чайковського пройде по вул. Чайковського в напрямку траси О1720382. Автобус курсуватиме 2 рази на день.

У блоці питань економічної політики, бюджету, фінансів, майнових та природних ресурсів розглянули низку важливих питань. Начальник Фінансового управління Алла Говорун прокоментувала основні прогнозні показники бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки. Метою бюджетного планування є створення дієвого механізму управління бюджетним процесом. При його підготовці застосовані основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України на відповідні роки. 

Заслухали та взяли до відома звіт директора КП «Рембудсервіс» Василя Феня про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2020 рік та за І півріччя 2021 року. У результаті фінансово-господарської діяльності в І півріччі 2021 року отримано збиток 418 тис. грн. Збитковість спричинена зростанням матеріальних витрат, заробітної плати працівників та високим відсотком відрахувань на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів Пенсійного фонду України. У 2020 році виконані роботи з поточного ремонту мереж систем водопостачання, водовідведення та центрального опалення, електромереж, ремонту конструктивних елементів на суму 835,3 тис. грн; роботи з викошування газонів на суму 191,1 тис. грн; капітальні ремонти трубопроводу в КЖРЕП №1 на суму 12,5 тис. грн, металоконструкцій в КЖРЕП №4 на суму 20,1 тис. грн, електромереж по вул. Молодіжній, буд. 7, 5 в КЖРЕП №1 на суму 218,2 тис. грн, покрівлі в ДЮСШ №3 на суму 205,2 тис. грн, електрощитових в ОСББ «Героїв Дніпра, 54» на суму 84,6 тис. грн, роботи з технічного обслуговування систем централізованого опалення, внутрішніх електричних мереж, систем холодного, гарячого водопостачання та водовідведення на суму 3042,7 тис. грн та інші роботи. У І півріччі 2021 року виконано профільні роботи на 2 млн грн. Заслухали проблемні питання та пропозиції. Інформацію взяли до відома.

Дали згоду на передачу легкового автомобіля з балансу відділу освіти на баланс Центру ПМСД м. Горішні Плавні для потреб фельдшерсько-акушеерського пункту Східного старостинського округу. Розглянули питання житла, архітектури і містобудування та низку інших робочих питань.