Перемоги вихованців ДЮСШ № 1 на відкритих чемпіонатах України серед спортсменів 2003 р.н. та молодших зі стрільби кульової

1.09.2021, 15:49

Перемоги вихованців ДЮСШ № 1 на відкритих чемпіонатах України серед спортсменів 2003 р.н. та молодших зі стрільби кульової 


Вітаю наших спортсменів зі стрільби кульової, тренерів із вдалими виступами на відкритих чемпіонатах України серед спортсменів 2003 р.н. та молодших зі стрільби кульової у Львові та Вінниці.  


На Відкритому чемпіонаті України серед спортсменів 2003 р.н. та молодших зі стрільби кульової (пістолет, рухома мішень), що проходив у Львові 19-24 серпня, Ростислав Смоляр виборов ІІ місце у вправі МП-8 (швидкісна стрільба з пістолета). У командних змаганнях Ростислав Смоляр і Олексій Ціон завоювали ІІ місце  у вправі МП-8 (швидкісна стрільба з пістолета); два ІІІ місця у вправі ПП-3 (стрільба із пістолета на дистанції 10 м - 60 пострілів) і вправі МП-5 (стрільба по мішені № 5 із пістолета на дистанції 25 м). Тренер - Віктор Недбайло.


На Відкритому чемпіонаті України 2003 р. н. та молодших зі стрільби кульової (гвинтівка), що проходив у Вінниці 25-30 серпня, команда у складі Сергія Григоренка, Івана Русаленка та Руслана Кулявіна здобула три срібні медалі у вправах:


• МГ-9 (стрільба з гвинтівки лежачи - 60 пострілів);

• МГ-5 (стрільба з гвинтівки з коліна, лежачи, стоячи - 3×20 пострілів);

• ВП-6 ( стрільба з пневматичної гвинтівки - 60 пострілів). 


Тренери - Владислав Григоренко, Олексій Хабаров.


Бажаю спортсменам і тренерам здоров’я, наснаги, успіхів і перемог!


Міський голова Дмитро Биков