Порядок денний

3.09.2021, 08:59

засідання постійної комісії з питань архітектури, 

будівництва та земельних ресурсів 


06 вересня 2021                                                        м. Горішні Плавні

13-30                                                                    Мала зала міськради

1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю департаменту економічного розвитку та ресурсів


1.1. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Востріковим Сергієм Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 59.


1.2. Про внесення змін до договору оренди землі з гр. Павловим Олексієм Віталійовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 63.


1.3. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Пархотюком Миколою Федоровичем на земельну ділянку по вул. Леонова, 85.


1.4. Про внесення змін до договору оренди землі з приватним акціонерним товариством «КИЇВСТАР» на земельну ділянку по провулку Рибацькому, в селі Келеберді.


1.5. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянами Тараненком Олександром Миколайовичем та Тараненком Сергієм Миколайовичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 75-А.


1.6. Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Козел Олександром Вікторовичем на земельну по вулиці Будівельників, 56.


1.7. Про внесення змін до договору оренди землі № 57/15 від 11.06.2015 на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 75.


1.8. Про укладення на новий строк договору оренди землі з ФОП Чистяковим Дмитром Сергійовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 37 по проспекту Героїв Дніпра.


1.9. Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Шулімовим Сергієм Володимировичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 7.


1.10. Про внесення змін до договору про встановлення особистого строкового сервітуту в районі житлового будинку № 31 по вулиці Добровольського з ФОП Дяченко Тетяною Павлівною.


1.11. Про внесення змін до договору про встановлення особистого строкового сервітуту в районі житлового будинку № 31 по вулиці Добровольського з ФОП Саркісяном Артуром Айковичем.


1.12. Про припинення договору оренди землі з ТОВ «СЛАВУТИЧ-РУДА-УКРАЇНА» на земельну ділянку по вулиці Соборній


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління містобудування та земельних відносин


2.1.  Про затвердження Генерального плану частини території села Петрашівка Кременчуцького району Полтавської області.


2.2.  Про затвердження Генерального плану села Махнівка Кременчуцького району Полтавської області.


2.3.  Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території Горішньоплавнівської міської територіальної громади.


2.4.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра у м. Горішні Плавні.


2.5.  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду ТОВ «БІЛАНІВСЬКИЙ ГЗК» на території Дмитрівського старостинського округу.


2.6.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її безоплатно у спільну часткову власність громадянам Зінченку Олегу Володимировичу, Ріжку Володимиру Миколайовичу по вул. Дніпровська, 74, у місті Горішні Плавні.


2.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Машніній Катерині Володимирівні по вул. Південна, 4, у місті Горішні Плавні.


2.8.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну її передачу у власність громадянину Компанійцю Івану Вікторовичу по вул. Садова, 15, у с. Григоро-Бригадирівка.


2.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу у власність громадянці Горобець Оксані Миколаївні по вул. Павла Загребельного, 1 ж, у с. Солошине.


2.10.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну її передачу у власність громадянці Гушнянській Альоні Валеріївні по вул. Пушкіна, 1, у с. Салівка.


2.11.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну її передачу у власність громадянину Лободі Володимиру Васильовичу по вул. 1 Травня, 21, у с. Солошине.


2.12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Мандрегелі Максиму Юрійовичу по вул. Вишневій, 8-А, у с. Дмитрівка.


2.13.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу її у власність громадянці Денисенко Ользі Павлівні по вул. Яблунева, 15, у с. Дмитрівка.


2.14.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу її у власність громадянину Єрмолаєву Миколі Володимировичу по вулиці Набережна, 17 у селі Кияшки.


2.15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та безоплатну передачу у власність громадянину Кавуненку Валерію Юрійовичу земельної ділянки у с/т «Будівельник».


2.16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та безоплатну передачу у власність громадянці Царік Оксані Петрівні земельної ділянки у с/т «Калина».


2.17.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та безоплатну передачу у власність громадянину Коніну Віктору Володимировичу земельної ділянки у с/т «Коноплянка».


2.18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та безоплатну передачу у власність громадянину Тарасову Євгенію Юрійовичу земельної ділянки у с/т «Лаванда».


2.19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та безоплатну передачу земельної ділянки у власність громадянину Бульбі Віктору Михайловичу у с/т «Юність-1».


2.20.  Про надання дозволу громадянці Корсун Валентині Пилипівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Калина».


2.21.  Про надання дозволу громадянці Корсун Людмилі Пилипівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Калина».


2.22.  Про надання згоди ФО-П Конопелько Євгенію Віталійовичу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в районі житлового будинку № 72 по проспекту Героїв Дніпра.


2.23.  Про надання дозволу КП ВУВКГ на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування по вул. Портова, у місті Горішні Плавні.


2.24.  Про надання дозволу громадянину Бурцеву Леоніду Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Чекаліна, у місті Горішні Плавні.


2.25.  Про передачу в оренду громадянину Федоренку Андрію Андрійовичу земельної ділянки по вул. Фермерська, 24, у місті Горішні Плавні.


2.26.  Про передачу в оренду громадянці Федоренко Тетяні Василівні земельної ділянки по вул. Фермерська, 26, у місті Горішні Плавні.


2.27.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянкою Калюжною Вікторією Валентинівною на земельну ділянку по вул. Добровольського, 32-Б, у місті Горішні Плавні.


2.28.  Про передачу Манжалію Євгену Миколайовичу в оренду земельної ділянки по вул. Добровольського, 32-Б, у місті Горішні Плавні.


2.29.  Про передачу фізичній особі – підприємцю Сердюку Владиславу Івановичу в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників, 39-А, у місті Горішні Плавні.


2.30.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Кочетковим Валерієм Васильовичем на земельну ділянку по вул. Будівельників, 39-А, у місті Горішні Плавні.


2.31.  Про припинення дії договору оренди землі та безоплатну передачу у власність громадянину Воробйову Ігорю Сергійовичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 75, у місті Горішні Плавні.


2.32.  Про припинення дії договору оренди землі та безоплатну передачу у власність громадянці Стахньовій Ларисі Миколаївні земельної ділянки по вул. Перспективна, 6, у місті Горішні Плавні.


2.33.  Про надання дозволу ТОВ «БІЛАНІВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).


2.34.  Про надання дозволу ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).


2.35.  Про надання дозволу КНП «ЛІЛ І РІВНЯ М. ГОРІШНІ ПЛАВНІ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по вул. Спортивна, 51 у селі Дмитрівка.


2.36.  Про надання дозволу ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок (з метою зміни цільового призначення) на території Східного старостинського округу (за межами населених пунктів).


2.37.  Про надання дозволу громадянину Онуфрієнку Владиславу Сергійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с. Григоро-Бригадирівка.


2.38.  Про надання дозволу громадянину Земляному Ростиславу Валерійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с. Григоро-Бригадирівка.


2.39.  Про надання дозволу громадянину Титаренку Серафиму Ігоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с. Григоро-Бригадирівка.


2.40.  Про надання дозволу громадянці Жилі Златі Олексіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с. Солошине.


2.41.  Про надання дозволу громадянці Гарагулі Віталії Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с. Салівка.


2.42.  Про надання дозволу громадянці Гарагулі Євгенії Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с.Салівка.


2.43.  Про надання дозволу громадянці Лісняк Наталії Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с. Салівка.


2.44.  Про надання дозволу громадянці Радченко Ніні Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с. Салівка.


2.45.  Про надання дозволу громадянці Барабаш Альоні Валентинівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Перемоги у с. Салівка.


2.46.  Про надання дозволу громадянину Тулю Олександру Ігоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Перемоги у с. Салівка.


2.47.  Про внесення змін до рішення 10 сесії Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області 8 скликання від 06.07.2021 року «Про надання дозволу громадянину Запорожцю Олександру Костянтиновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Ромашка».


  3. Різне.