Засідання дванадцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради

15.09.2021, 08:43

14 вересня у великій залі міської ради відбулося засідання дванадцятої сесії Горішньоплавнівської  міської ради восьмого скликання. Засідання вів міський голова Дмитро Биков, присутні - 27 депутатів.      

                      

На початку засідання Дмитро Биков відзначив переможців виставки-конкурсу «Фотосушка» у номінації «Приз міського голови», привітав і вручив призи. Перемогу здобули фотороботи: «Струни часу» (автор Артем Єрух), «Сміх крізь сльози» (автор Олена Петрова), «Хазяєчка» (автор Наталія Тарасова), «Вечірній туман» і «Надвечір’я» (автор Михайло Стогній). Виставку-конкурс присвятили Дню Незалежності України й провели 24 серпня у Парку культури і відпочинку. «Фотосушка» проводилася 5 рік поспіль за ініціативи міського голови Дмитра Бикова та підтримки відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради. Організували виставку працівники центральної міської бібліотеки та представники ініціативної групи «Фотосушка». На виставці було представлено більше 150 фотографій.  Конкурсне журі визначило 10 робіт, що стали переможцями виставки-конкурсу «Фотосушка». Авторів було відзначено пам’ятними призами. 


У ході пленарного засідання депутати Горішньоплавнівської  міської ради заслухали інформацію про результати діяльності Кременчуцької окружної прокуратури за І півріччя 2021 року. Керівник Кременчуцької окружної прокуратури Андрій Лапко доповів про координаційні заходи, що сприяли підвищенню ефективності захисту територіальної громади від злочинних посягань, закликав громаду до співпраці. 

  

Розглянули питання житлово-комунального господарства та будівництва. Внесли зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської  ТГ на 2021-2023  роки. Виділили 300 тис. грн КП «СпецЕко» на поточне утримання об’єктів благоустрою. Із метою забезпечення функціонування підприємств, установ, організацій, що виробляють, надають житлово-комунальні послуги у 2021 році виділили КП «Рембудсервіс» - 97 тис. грн, КП «Міськсвітло» - 1 млн грн. Внесли до статутного капіталу  КП «Міськсвітло» - 1 млн грн. На здійснення заходів із землеустрою у 2021 році КП «СпецЕко» виділили 47,5 тис. грн. За рахунок пересування коштів виділено 1,5 млн грн на придбання комбінованої дорожньої машини, 1,5 млн грн – на реконструкцію перехрестя просп. Героїв Дніпра-вул. Миру з організацією кільцевої розв’язки; на поточний ремонт вуличної мережі міста й сіл Салівки, Келеберди, Григоро-Бригадирівки, Дмитрівки. 


Внесено зміни у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків Горішньоплавнівської територіальної громади на 2019-2022 роки». Виділено 144,4 тис. грн ОСББ «№9» на капітальний ремонт трубопроводів опалення житлового будинку по просп. Героїв Дніпра, 71; 35 тис. грн КЖРЕП № 1 – на капітальний ремонт балконних плит.


Затверджено Міську цільову програму модернізації освітлення міста Горішні Плавні, мікрорайонів Низи, Піддубне КП «Міськсвітло» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021-2025 роки. Міський голова поінформував, що програма передбачає заміну старих опор на нові оцинковані, встановлення LED-освітильників. 


У рамках Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території Горишньоплавнівської територіальної громади на 2021-2025 роки виділено 550, 2 тис. грн на догляд за зеленими насадженнями, обприскування каштанів біопрепаратом, на розробку проєкту будівництва системи поливу в районі перехрестя вулиць Миру-Добровольського.  


У блоці питань гуманітарного напрямку ухвалили проєкт рішення «Про  затвердження штатного розпису  та положення ІРЦ у новій редакції».


Погодили укладання Договору про співробітництво між Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Горішньоплавнівською міською радою Кременчуцького району Полтавської області.


Внесли зміни до програм підтримки незахищених верств населення на 2020-2024 роки; розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка м. Горішні Плавні» на 2020-2022 роки.


Начальник фінансового управління Алла Говорун поінформувала про зміни в  бюджеті Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021 рік. Зазначила, що виділено 550,2 тис. грн департаменту житлово-комунального господарства на догляд за зеленими насадженнями та будівництво  інженерної мережі системи поливу. За рахунок пересування коштів з резервного фонду 1,08 млн грн розподілено між головними розпорядниками бюджетних коштів. Виділено відділу освіти 30 тис. грн для участі у Всеукраїнських змаганнях з FIRST LEGO League учнів старшої і молодшої груп та придбання банеру до Ed CAMP Горішні Плавні; департаменту житло-комунального господарства  - 1,05 млн грн на забезпечення функціонування  комунального підприємства «Міськсвітло» та розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.


Про Прогноз бюджету Горішньоплавнівської територіальної громади на 2022-2024 роки. Начальник фінансового управління Алла Говорун доповіла, що доходи Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2022, 2023 та 2024 роки без врахування міжбюджетних трансфертів визначено у сумі 838,3 млн грн, 903,6 млн грн та 1 млрд грн відповідно. Основним джерелом надходжень загального фонду є податок та збір на доходи фізичних осіб. Обсяг доходів спеціального фонду прогнозується на 2022, 2023 та 2024 роки по 60,8 млн грн та 66,5 млн грн та 72,3 млн грн відповідно. У розрахунку екологічного податку враховано об’єкти і база оподаткування, порядок обчислення, подання податкової декларації, сплати податку для податкових агентів. Основними платниками   екологічного податку є гірничі підприємства групи Fеrrexpo.


Депутати Горішньоплавнівської міської ради взяли до відома інформацію про резервний фонд бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади. Резервний фонд бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади затверджено в обсязі 4,499 млн грн.


Депутати Горішньоплавнівської міськради опрацювали питання комунального майна, житла, поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування.