Регіональний туристичний форум «Відпочивайте на Полтавщині» відбувся в Горішніх Плавнях

24.09.2021, 16:35

24 вересня в Горішніх Плавнях відбувся регіональний туристичний форум «Відпочивайте на Полтавщині».


Участь у роботі форуму взяли: Надія Угнічева - заступник міського голови міста Горішні Плавні, Ірина Удовиченко - директор Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації, Яніна Барибіна - депутат Полтавської обласної ради, Лілія Федорченко - заступник начальника управління Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації, представники відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради - Марина Сидорчук, Олена Корсун, директор Краєзнавчого музею м. Горішні Плавні Марина Безсмольна, директор музею історії Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Микола Стахів, представники туристичної галузі Полтавщини, ЗМІ.


Заступник міського голови Надія Угнічева привітала учасників форуму на горішньоплавнівській землі, презентувала місто, запросила присутніх до туристичної співпраці, побажала плідної роботиприємних вражень від Горішніх Плавнів.


Директор Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Ірина Удовиченко подякувала міській адміністрації Горішніх Плавнів за гостинність, відкрила форум, запросила до тісної співпраці, закликала більше подорожувати Полтавщиною. 


Ірина Удовиченко вручила Подяки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації амбасадорам туризму на Полтавщині за плідну співпрацю, сприяння в організації форуму та з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. Зокрема, Подяками було відзначено Горішньоплавнівську міську раду, директора музею історії Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Миколу Стахіва. 


Депутат Полтавської обласної ради Яніна Барибіна привітала всіх із прийдешнім святом – Всесвітнім днем туризму, побажала всім процвітання й благополуччя, наголосила на необхідності розвивати туристичні маршрути Полтавщини по всіх напрямках. 


Учасники форуму вивчали та обговорювали успішний досвід та передові технології в туризмі. У режимі онлайн заслухали радника голови Сумської облдержадміністрації Юрія Гладенка про досвід розвитку туризму в об’єднаних громадах Сумської області. У ході форуму було презентовано можливості використання віртуальної реальності в туризмі. Учасники форуму скористалися можливістю відвідати віртуальні туристичні подорожі. Заступник начальника управління Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Лілія Федорченко доповіла про ґрантову діяльність в туризмі.


Вивчили досвід Горішніх Плавнів щодо розвитку промислового туризму в місті. Гості в рамках регіонального туристичного форуму «Відпочивайте на Полтавщині» відвідали музей історії Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, оглядовий майданчик Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, познайомилися з історією будівництва та розвитку найпотужнішого в Україні гірничо-збагачувального комбінату. 


По завершенню форуму його учасники подякували міській адміністрації, керівництву ПрАТ «Полтавський ГЗК», Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації за організацію змістовного заходу.