Надія

23.12.2011, 13:53

Заступник голови Полтавської ОДА Пархоменко В.О.
відвідав Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей в Комсомольську

21 грудня до Комсомольська завітали заступник голови Полтавської ОДА Валерій Пархоменко та начальник служби у справах дітей при облдержадміністрації Інна Конончук.  Вони відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей «Надія», який створений для тривалого перебування дітей віком від 3 до 18 років. Нині тут знаходяться дванадцятеро дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах. На сьогодні в Центрі працює штат вихователів, психологів, медсестер, музичний керівник, юрисконсульт, лікар-педіатр, психотерапевт з метою надання дітям комплексної соціальної, психологічної, медичної, правової та інших видів допомоги.

Директор Тетяна Карпєєва провела оглядову екскурсію по Центру,  який розташований у приміщенні колишнього дитячого садочка. Тут затишно та чисто. Створено всі умови, щоб діткам було зручно.

Валерій Іванович поспілкувався з працівниками Центру та дітьми, які там перебували на даний час.

Заступник голови ОДА В.О.Пархоменко разом із міським головою Комсомольська С.А.Супруном вручили дітям подарунки та привітали їх з наступаючими новорічними та різдвяними святами. Діти також подарували гостям свої поробки, а потім всі разом переглянули святковий концерт, який підготували учасники творчих колективів Палацу культури.

«Мої враження від відвідування Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей «Надія»   дуже позитивні, - говорить Валерій Олексійович.- Працівники закладу  постійно дбають, аби такі дітки мали змогу нарешті відчути себе повноцінними дітьми, зрозуміти, що про них дбають, їх люблять».