Порядок денний

13.10.2021, 13:32

тринадцятої сесії Горішньоплавнівської  міської ради 

Кременчуцького району Полтавської області 

восьмого скликання 


19 жовтня 2021                                              м. Горішні Плавні

10-00                                                     Велика зала міськради


1.  Питання житлово-комунального господарства та будівництва: 

Доповідає: Овчаренко Альбіна Миколаївна – в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства

1.1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ТГ на 2021 – 2023 роки.

1.2.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території Горишньоплавнівської територіальної громади на 2021-2025 роки.

1.3.  Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків Горішньоплавнівської територіальної громади на 2019 - 2022 роки».

1.4.  Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником по об’єктам.

1.5.  Про призначення замовником та надання згоди на виконання робіт комунальному підприємству «Міськсвітло».

1.6.  Про внесення доповнень до рішення п’ятої сесії Горішньоплавнівської міської ради 8 скликання від 26 січня 2021 року «Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником Комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району по об’єкту «Технічне переоснащення об’єктів водопостачання в місті Горішні Плавні Полтавської області з підвищення енергоефективності їх роботи».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

1.7.  Про внесення змін до Програми з будівництва об’єктів комунальної власності Горішньоплавнівської територіальної громади на 2019-2021 роки.

1.8.  Про прийом-передачу КП «Міськсвітло» витрат по закінчених реконструкцією об’єктах.

1.9.  Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником Дитячо - юнацьку спортивну школу №3 міста Горішні Плавні по об’єкту «Реконструкція будівель та споруд яхт – клубу (спортивний зал з ангаром) за адресою: вул. Набережна,6 м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області».

2.  Організаційні питання:

Доповідає: Назарова Вікторія Миколаївна – в.о. начальника адміністративно-господарського відділу

2.1.  Про внесення змін до рішення 11 сесії Горішньоплавнівської міської ради восьмого скликання від 17.08.2021 «Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області по об’єкту будівництва».

Доповідає: Колмогорова Тетяна Василівна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

2.2.  Про внесення змін до складу постійних комісій Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцької району Полтавської області.

2.3.  Про звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області перед виборцями.

3.  Питання гуманітарного напрямку: 

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

3.1.  Про затвердження Меморандуму про співробітництво між Громадською організацією «Національна асоціація громадського харчування» та Горішньоплавнівською міською радою Кременчуцького району Полтавської області.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

3.2.  Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником комунальне некомерційне підприємство «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області по об’єктах будівництва.

3.3.  Про внесення змін до рішення 3 сесії Горішньоплавнівської міської ради 8 скликання від 22 грудня 2020 р. «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2021 рік».

3.4.   Про внесення змін до рішення 7 сесії 8-го скликання Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 16.03.2021 року «Про затвердження прейскуранта цін на платні послуги, що надаються (медичними закладами) комунальними некомерційними підприємствами м. Горішні Плавні в новій редакції».

4.  Питання економічного розвитку та ресурсів:

Доповідає: Павленко Іван Олексійович – заступник міського голови

4.1.  Про надання дозволу КП «СпецЕко» на укладення договору фінансового лізингу.

Доповідає: Дрозд Олена Анатоліївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

4.2.  Про прийняття у власність Горішньоплавнівської міської територіальної громади майна від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

4.3.  Про включення об’єктів нерухомого майна, які перебувають у комунальній власності, до Переліку другого типу для передачі в оренду КП ВУВКГ.

Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна – завідувач сектору реєстрації житлового відділу

4.4.  Про передачу у власність 1/2 частки квартири № 108 у житловому будинку № 94 по просп. Героїв Дніпра фахівцю бюджетної сфери м. Горішні Плавні гр. Юрченко Ларісі Іванівні.

4.5.  Про приватизацію кімнати № 4 в секції № 7 у гуртожитку по просп. Героїв Дніпра, буд. № 30.

4.6.  Про приватизацію кімнати № 243 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

5.  Фінансові питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

5.1.  Про внесення змін до рішення 3 сесії Горішньоплавнівської міської ради від 22 грудня 2020 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021 рік».

5.2.  Про внесення змін до рішення 5 сесії Горішньоплавнівської міської ради від 26 січня 2021 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021 рік».

5.3.  Про внесення змін до рішення 10 сесії Горішньоплавнівської міської ради від 06 липня 2021 «Про здійснення запозичення до бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади».

5.4.  Інформація про резервний фонд бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади.

6.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю департаменту економічного розвитку та ресурсів

6.1.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Богатовим Артемом Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 41.

6.2.  Про внесення змін до договору оренди землі з гр. Нагорним Андрієм Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Дачній, 6.

6.3.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Плісовим Олександром Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Горького, 146-А.

6.4.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Прищепою Леонідом Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 44.

6.5.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Тулем Ігорем Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 73.

6.6.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Ременнік Людмилою Юріївною на земельну ділянку по вулиці Конституції, 26-А.

6.7.  Про внесення змін до договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «МЖК ЖИТЛОБУД.» на земельну ділянку по вулиці Конституції, 34.

6.8.  Про внесення змін до договору суперфіцію з приватним підприємством «БУДІНВЕСТ ЦЕНТР» на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 43.

6.9.  Про внесення змін до договору про встановлення безоплатного особистого строкового сервітуту в районі житлового будинку № 42 по вулиці Конституції з громадянином Ремигою Віктором Омеляновичем.

6.10.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Довгуном Віктором Петровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 72 по проспекту Героїв Дніпра.

7.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

7.1.  Про продаж земельної ділянки на вулиці Добровольського, 2-Г, міста Горішні Плавні.

7.2.  Про продаж земельної ділянки на вулиці Миру, 15-А, міста Горішні Плавні.

7.3.  Про продаж земельної ділянки на вулиці Строни, 1-Г, міста Горішні Плавні.

7.4.  Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельних ділянок за межами с. Григоро-Бригадирівка Горішньоплавнівської міської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області.

7.5.  Про затвердження Генерального плану с. Келеберда Кременчуцького району Полтавської області.

7.6.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель водного фонду (болота) у м. Горішні Плавні.

7.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Маркиш Наталії Іванівні у с/т «Вікторія».

7.8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та безоплатну передачу у власність громадянці Біліченко Олені Сергіївні земельної ділянки у с/т «Струмок».

7.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та безоплатну передачу її у власність громадянину Утюку Олександру Олександровичу по вул. Лесі Українки, 26, у місті Горішні Плавні.

7.10.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну її передачу у власність громадянці Есперовій Наталії Олександрівні по вул. Короленка, 12, у м. Горішні Плавні.

7.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Олексенку Святославу Володимировичу у с. Солошине.

7.12.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу її у власність громадянину Ільченку Сергію Григоровичу по вулиці Піонерська, 1, у селі Солошине.

7.13.  Про надання дозволу громадянину Терлецькому Олександру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Калина».

7.14.  Про надання дозволу громадянину Жовтяку Миколі Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

7.15.  Про надання дозволу громадянці Ватуліній Тетяні Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

7.16.  Про надання дозволу громадянину Мацую Андрію Сергійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

7.17.  Про надання дозволу громадянину Піщаному Максиму Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Озерна, 10, у місті Горішні Плавні.

7.18.  Про надання дозволу ТОВ «МВ ТРАНС» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок по вул. Набережна, у м. Горішні Плавні.

7.19.  Про надання згоди ФО-П Плахотник Людмилі Анатоліївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в районі житлового будинку № 49 по проспекту Героїв Дніпра.

7.20.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту в районі житлового будинку № 72 по проспекту Героїв Дніпра.

7.21.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АГЕНТСТВО МІСЦЕВИХ ДОРІГ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» в межах м. Горішні Плавні.

7.22.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Ключку Сергію Сергійовичу по вул. Леонова, у місті Горішні Плавні.

7.23.  Про припинення права постійного користування земельною ділянкою з ТОВ «12 СТІЛЬЦІВ» по проспекту Героїв Дніпра, 75, у м. Горішні Плавні.

7.24.  Про припинення договору оренди землі з ТОВ «12 СТІЛЬЦІВ» по проспекту Героїв Дніпра, 75, у м. Горішні Плавні.

7.25.  Про передачу фізичній особі – підприємцю Стадник Світлані Олександрівні в оренду земельних ділянок по проспекту Героїв Дніпра, у місті Горішні Плавні.

7.26.  Про припинення договору оренди землі з ТОВ «СЛАВУТИЧ - РУДА - УКРАЇНА» по вул. Соборна, 67, у м. Горішні Плавні.

7.27.  Про передачу в оренду громадянам Баркан Євгену Сергійовичу, Баркан Тетяні Олександрівні земельної ділянки по вул. Соборна, 67, у м. Горішні Плавні.

7.28.  Про припинення договору оренди землі з ФО-П Мар’єнко Любов’ю Олексіївною по вул. Першопрохідців, 4, у м. Горішні Плавні.

7.29.  Про передачу фізичній особі – підприємцю Дороті Марині Олександрівні в оренду земельної ділянки по вул. Першопрохідців, 4, у місті Горішні Плавні.

7.30.  Про проведення інвентаризації земель на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

7.31.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «БІЛАНІВСЬКИЙ ГЗК» на території Дмитрівського старостинського округу.

7.32.  Про надання дозволу ДП «КРЕМЕНЧУЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на території Дмитрівського старостинського округу.

7.33.  Про надання дозволу громадянину Богомазу Віктору Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Лугова у селі Дмитрівка.

7.34.  Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території Східного старостинського округу.

7.35.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Східного старостинського округу.

7.36.  Про надання дозволу ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок (з метою зміни цільового призначення) на території Східного старостинського округу (за межами населених пунктів).

7.37.  Про надання дозволу ТОВ «АЛЬЯНС КСЛ» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок по вул. Полтавська у селі Кияшки.

7.38.  Про надання дозволу громадянину Пальчику Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

7.39.  Про надання дозволу громадянину Пилипенку Миколі Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

7.40.  Про надання дозволу громадянину Троїцькому Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

7.41.  Про надання дозволу громадянці Антонівій Тетяні Дмитрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

7.42.  Про надання дозволу громадянину Задорожньому Олександру Сергійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

7.43.  Про надання дозволу громадянці Темченко Наталії Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

7.44.  Про надання дозволу громадянці Голик Тетяні Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

7.45.  Про надання дозволу громадянину Діжі Сергію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

7.46.  Про надання дозволу громадянину Коваленку Володимиру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у селі Солошине.

7.47.  Про надання дозволу громадянину Ковальчуку Анатолію Леонідовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Дніпровська, 2а, у с. Солошине.

7.48.  Про надання дозволу громадянину Циганку Григорію Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Дніпровська у с. Солошине.

7.49.  Про внесення змін до рішення 11 сесії Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області 8 скликання від 17.08.2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ПРАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК» по вул. Будівельників, у місті Горішні Плавні.

7.50.  Про внесення змін до рішення 10 сесії Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області 8 скликання від 06.07.2021 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Довжому Григорію Михайловичу та передачу її в оренду у с. Солошине».

8.  Різне.