Порядок денний

11.11.2021, 09:38

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
чотирнадцятої сесії Горішньоплавнівської  міської ради
Кременчуцького району Полтавської області
восьмого скликання
16 листопада 2021                                               м. Горішні Плавні
10-00                                                               Велика зала міськради


1. Про звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Горішньоплавнівської міськради та здійснення державної регуляторної політики за 2021 рік.
Доповідає: 
Биков Дмитро Геннадійович – міський голова

2.     Організаційні питання:


Доповідає: 
Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу
2.1.  Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів міською радою на 2022 рік.

Доповідає: Ковальчук Юлія Олександрівна – начальник відділу кадрового забезпечення
2.2.  Про внесення змін до структури виконавчих органів міської ради.

Доповідає: Терен Тетяна Юріївна – директор КП «Редакція міської газети «Громадська думка»
2.3.  Про затвердження Програми забезпечення діяльності КП «Редакція міської газети «Громадська думка» на 2022 – 2024 роки.

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці
2.4.  Про затвердження Програми заходів із забезпечення діяльності громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Муніципальна варта» у населених пунктах, що входять до Горішньоплавнівської міської територіальної громади, на 2022 рік.
2.5.  Про створення, накопичення та використання місцевого   матеріального   резерву Горішньоплавнівської міської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2022-2025 роки.

3.     Питання гуманітарного напрямку:


Доповідає:
Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти
3.1.  Про встановлення вартості харчування учнів закладів загальної середньої освіти Горішньоплавнівської міської територіальної громади.
3.2.  Про внесення доповнення до рішення 6 сесії міської ради 8 скликання від 16.02.2021 щодо дозволу на укладання закладами освіти міста договорів на закупівлю послуг з оренди житла.

Доповідає: Терещенко Алла Петрівна – в.о. начальника управління охорони здоров’я
3.3.  Про внесення змін до рішення третьої сесії Горішньоплавнівської міської ради восьмого скликання від 22 грудня 2020 р. «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2021 рік».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму
3.4.  Про внесення змін до рішення 57 сесії 7 скликання від 26 листопада 2019 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2020 - 2022 роки».
3.5.  Про внесення змін до рішення 57 сесії 7 скликання від 26 листопада 2019 року «Про затвердження Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м. Горішні Плавні із залученням муніципального духового оркестру на 2020 - 2022 роки».

4.     Питання будівництва та житлово-комунального господарства:

Доповідає:
Кравченко Олександр Михайлович  –   начальник управління по інвестиціях та будівництву
4.1.  Про внесення змін до Програми з будівництва об’єктів комунальної власності  Горішньоплавнівської  територіальної громади  на 2019-2021 роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства
4.2.  Про внесення змін до додатків Програми розвитку житлово-комунального   господарства та благоустрою Горішньоплавнівської  територіальної громади на 2021 – 2023  роки.
4.3.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021-2025 роки.
4.4.  Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків Горішньоплавнівської територіальної громади на 2019 - 2022 роки».
4.5.  Про внесення змін до Програми забезпечення виконання рішень суду, здійснення видатків на представництво у судах та витрат виконавчого провадження по департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021 -2023 роки.
4.6.  Про призначення замовником та надання згоди на виконання робіт.

5.     Питання економічного розвитку та ресурсів:


Доповідає: 
Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів
5.1.  Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області (КП ВУВКГ) на 2022 рік.
5.2.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Міськсвітло».
5.3.  Про затвердження ліквідаційного балансу КП «БЛАГОУСТРІЙ-«Д».
5.4.  Про внесення змін до рішення 7 сесії Горішньоплавнівської міської ради від 16.03.2021 «Про затвердження параметрів Бюджету участі Горішньоплавнівської територіальної громади на 2022 рік».
5.5.  Про прийняття майна у комунальну власність.
5.6.  Про включення об’єктів нерухомого майна, які перебувають у комунальній власності, до Переліку другого типу для передачі в оренду Центру ПМСД м. Горішні Плавні.

Доповідає:  Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу  
5.7.  Про приватизацію кімнати № 120  у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.
5.8.  Про приватизацію кімнати № 402 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю департаменту економічного розвитку та ресурсів
5.9.  Про надання дозволу КП ВУВКГ на отримання кредитних коштів на умовах овердрафту.

6.     Питання поновлення прав користування земельними ділянками:


Доповідає: 
Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю департаменту економічного розвитку та ресурсів
6.1.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Луцицьким Андрієм Михайловичем на земельну ділянку по вул. Леонова, 99.
6.2.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Мельниковим Денисом Олександровичем на земельну ділянку по вул. Миру, 27-А.
6.3.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Прокудіним Ігорем Вікторовичем на земельну ділянку по просп. Героїв Дніпра, 79.
6.4.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Тараненко Аллою Вікторівною на земельну ділянку по вул. Молодіжній, 13.
6.5.  Про внесення змін до договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «Шарттекс» на земельну ділянку по вулиці Строни, 1-в.
6.6.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадською організацією «Фауна» на земельну ділянку площею 651 кв. м в міському парку культури та відпочинку.
6.7.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадською організацією «Фауна» на земельну ділянку площею 45 кв. м в міському парку культури та відпочинку.
6.8.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Гринем Ігорем Васильовичем на земельну ділянку в районі житлових будинків №48 та №54 по просп. Героїв Дніпра.
6.9.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Кучером Петром Володимировичем на земельну ділянку в районі житлового будинку №2 по просп. Героїв Дніпра.
6.10.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Оржеховським Романом Вікторовичем  на земельну ділянку в районі житлового будинку № 25 по вулиці Гірників.
6.11.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Суятіновим Олексієм Валерійовичем на земельну ділянку в районі житлових будинків №77 та №81 по просп. Героїв Дніпра.
6.12.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Шестаковою Світланою Михайлівною на земельну ділянку в районі житлових будинків №77 та №79 по просп. Героїв Дніпра.

7.     Питання архітектури і містобудування:

Доповідає:
Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління містобудування та земельних відносин
7.1.  Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, які будуть передаватися в оренду окремими лотами шляхом проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.
7.2.  Про припинення дії договору оренди землі та безоплатну передачу у власність громадянину Петрову Сергію Владиславовичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 81, у місті Горішні Плавні.
7.3.  Про припинення дії договору оренди землі та безоплатну передачу у власність громадянину Піскоцькому Ігорю Романовичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 83, у місті Горішні Плавні.
7.4.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Андрєєву Євгенію Вікторовичу у с/т «Дніпровський».
7.5.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Терехову Віктору Костянтиновичу по вул. Горького, 54-А, у місті Горішні Плавні.
7.6.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну її передачу у власність громадянці Коваленко Інні Петрівні по вул. Хвойна, 19, у м. Горішні Плавні.
7.7.  Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Ващенко Наталії Олексіївні по вул. Гагаріна, 7, у с. Салівка.
7.8.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну її передачу у власність громадянці Жилі Марії Григорівні по вул. 1 Травня, 83, у с. Солошине.
7.9.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Ільченку Сергію Григоровичу у с. Солошине.
7.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Притулі Ірині Анатоліївні у с. Григоро-Бригадирівка.
7.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Земляній Ірині Геннадіївні у с. Григоро-Бригадирівка.
7.12.  Про надання дозволу громадянину Гребінюку Володимиру Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Ромашка».
7.13.  Про надання дозволу громадянину Кривову Андрію Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-1».
7.14.  Про надання дозволу громадянці Мартинович Ірині Юріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Сковороди у місті Горішні Плавні.
7.15.  Про надання дозволу ФО-П Сердюку Владиславу Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (з метою зміни цільового призначення) по вул. Будівельників, 39-А у м. Горішні Плавні.
7.16.  Про передачу ФО-П Басок Олені Михайлівні в оренду земельної ділянки по вул. Миру, 20 у м. Горішні Плавні.
7.17.  Про передачу ПРАТ «ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «ІНТЕРВИБУХПРОМ» в оренду земельної ділянки по вул. Набережна, 1-А у м. Горішні Плавні.
7.18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «ДІОРИТ» на території Східного старостинського округу.
7.19.  Про надання дозволу громадянину Новіку Дмитру Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Придніпровська у с. Салівка.
7.20.  Про надання дозволу громадянину Коліньку Юрію Яковичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Махнівка.
7.21.  Про надання дозволу громадянці Кір Олександрі Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.
7.22.  Про надання дозволу громадянці Ляшко Світлані Андріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.
7.23.  Про надання дозволу громадянину Пелеханю Сергію Валерійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.
7.24.  Про надання дозволу громадянину Черновалу Олександру Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.
7.25.  Про надання дозволу громадянину Черновалу Олегу Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.
7.26.  Про надання дозволу громадянці Голубицькій Лідії Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.
7.27.  Про надання дозволу громадянину Полещуку Артему Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.
7.28.  Про надання дозволу громадянину Удовицькому Євгенію Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Павла Загребельного у с. Солошине.
7.29.  Про надання дозволу громадянці Жилі Лідії Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у   с. Солошине.
7.30.  Про надання дозволу громадянину Жилі Олегу Олексійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.
7.31.  Про надання дозволу громадянину Ковальчуку Михайлу Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.
7.32.  Про надання дозволу громадянину Полещуку Антону Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.
7.33.  Про надання дозволу громадянці Черкай Катерині Андріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Дніпровська у с. Солошине.
7.34.  Про надання дозволу громадянці Жилі Любові Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території Східного старостинського округу.
7.35.  Про надання згоди на одержання права власності на земельні ділянки у зв’язку з добровільною відмовою власника Рак Романа Юрійовича на території Східного старостинського округу.
7.36.  Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку у зв’язку з добровільною відмовою власника Суботіної Любові Василівни на території Східного старостинського округу.
7.37.  Про надання згоди на одержання права власності на земельні ділянки у зв’язку з добровільною відмовою власника Товстоніг Світлани Петрівни на території Східного старостинського округу.
7.38.  Про надання згоди на одержання права власності на земельні ділянки у зв’язку з добровільною відмовою власника Чирви Миколи Олексійовича на території Східного старостинського округу.
7.39.  Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку у зв’язку з добровільною відмовою власника Бут Сергія Анатолійовича на території Східного старостинського округу.
7.40.  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду ТОВ «БІЛАНІВСЬКИЙ ГЗК» на території Дмитрівського старостинського округу.
7.41.  Про внесення змін до рішення 12 сесії Горішньоплавнівської міської ради від 14.09.2021 року «Про надання дозволу громадянину Бурцеву Леоніду Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Чекаліна, у місті Горішні Плавні».
7.42.  Про скасування рішення 10 сесії Горішньоплавнівської міської ради від 06.07.2021 року «Про надання дозволу громадянці Валіуліній Ользі Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с. Григоро-Бригадирівка».

8.     Фінансові питання:

Доповідає:
Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління
8.1.  Про виконання бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
8.2.  Про внесення змін до рішення 3 сесії Горішньоплавнівської міської ради від 22 грудня 2020 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021 рік».
8.3.  Інформація про резервний фонд бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади.

9.     Різне.