100-літній ювілей

3.01.2012, 14:05

Комсомольчанка О.Є.Пшонна відзначила свій 100-літній ювілей.

27 грудня  мешканка нашого міста Оксана Єгорівна Пшонна відсвяткувала свій 100-літній ювілей. В цей день до неї завітали міський голова Сергій Супрун, заступник міського голови Надія Угнічева, голова міської громадської організації «Товариство Червоного Хреста» Тетяна Бєляєва, представники ЗМІ. Очільник міста, вітаючи ювілярку, зазначив, що вона особлива людина, адже Господь послав їй довголіття і ніжну турботу від онуків та правнуків. С.А.Супрун побажав Оксані Єгорівні міцного здоров’я,   вручив квіти й Вітальні листи від Президента України Віктора Януковича та голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Удовиченка, а також 500грн. від облдержадміністрації. Від міської влади і від себе особисто міський голова С.А.Супрун вручив ювілярці сертифікат на 1000грн. та гарний теплий халат. Долучилася з подарунки від ГО «Товариство Червоного Хреста» й Тетяна Бєляєва. Розчулена увагою гостей, О.Є.Пшонна висловила всім вдячність за турботу про неї.

За свій вік жінка пройшла насичений і нелегкий життєвий шлях. Оксана Єгорівна приїхала до Комсомольська з Росії слідом за донькою, яка прибула на новобудову, щоб зводити молоде місто Комсомольськ на Дніпрі. Нині бабуся мешкає в сім’ї своєї онуки Оксани.  За словами ювілярки, вся сім’я дуже турбується про неї, тож вона завжди відчуває родинне тепло та затишок.

Дійсно, зустріти власне сторіччя при ясному розумі, хорошому здоров'ї та в оточенні люблячої родини - рідкісний дарунок долі.