Порядок денний

3.12.2021, 13:37

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


06 грудня 2021                                                            м. Горішні Плавні

13-30                                                                        Мала зала міськради


1.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління містобудування та земельних відносин


1.1.  Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Базалуки Горішньоплавнівської міської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області.

1.2.  Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Карпівка Горішньоплавнівської міської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області.

1.3.  Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Келеберда Горішньоплавнівської міської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області.

1.4.  Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Салівка Горішньоплавнівської міської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області.

1.5.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Дмитрівка Кременчуцького району Полтавської області.

1.6.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Кияшки Кременчуцького району Полтавської області.

1.7.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Кузьменки Кременчуцького району Полтавської області.

1.8.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Солошине Кременчуцького району Полтавської області.

1.9.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності на території Східного старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.10.  Про передачу в оренду Харченку Олександру Миколайовичу земельної ділянки на території Східного старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.11.  Про передачу ТОВ «ДІОРИТ» в оренду земельної ділянки на території Східного старостинського округу.

1.12.  Про надання дозволу громадянину Брайку Миколі Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території Східного старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.13.  Про надання дозволу громадянину Антоніву Вадиму Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Східного старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.14.  Про надання дозволу громадянці Антонів Юлії Станіславівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Східного старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.15.  Про надання дозволу громадянину Бондарю Дмитру Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.16.  Про надання дозволу громадянину Троїцькому Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.17.  Про надання дозволу громадянину Пальчику Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.18.  Про надання дозволу громадянці Земляній Ользі Олексіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.19.  Про надання дозволу громадянину Кіру Олександру Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.20.  Про надання дозволу громадянину Мартиненку Максиму Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.21.  Про надання дозволу громадянину Підтикану Миколі Григоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.22.  Про надання дозволу громадянці Чернушенко Олені Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.23.  Про надання дозволу громадянину Тітову Олександру Сергійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.24.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду Любашенку Євгенію Івановичу та Куземі Марії Іванівні земельної ділянки по вулиці Погасяна, 4в у с. Григоро-Бригадирівка.

1.25.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Демченко Ользі Василівні у с. Солошине.

1.26.  Про надання дозволу громадянці Лишко Валентині Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. 1 Травня у с. Солошине.

1.27.  Про надання дозволу громадянці Олексенко Вікторії Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

1.28.  Про надання дозволу громадянці Сердюк Світлані Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

1.29.  Про надання дозволу громадянину Коваленку Володимиру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

1.30.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну її передачу у власність громадянці Смоленко Ірині Віталіївні по вул. Придніпровська, 10, у с. Салівка.

1.31.  Про надання дозволу громадянину Ткаченку Юрію Григоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по провулку Торговий, 2-А, в с. Келеберда.

1.32.  Про надання дозволу громадянці Роботі Ганні Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по провулку Карпенка, 6, в с. Келеберда.

1.33.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «БІЛАНІВСЬКИЙ ГЗК» на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.34.  Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території Дмитрівського старостинського округу.

1.35.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Бегмі Валентині Володимирівні по вул. Степова у селі Дмитрівка.

1.36.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та передачу її безоплатно у власність громадянину Бичку Юрію Миколайовичу на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.37.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та передачу її безоплатно у власність громадянину Глушку Олексію Олександровичу на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.38.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та передачу її безоплатно у власність громадянину Левочку Юрію Григоровичу на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.39.  Про надання дозволу громадянину Федію В’ячеславу Станіславовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Лугова у селі Дмитрівка.

1.40.  Про надання дозволу громадянину Жмуру Володимиру Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.41.  Про надання дозволу громадянці Василенко Інні Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.42.  Про надання дозволу громадянці Каленчук Наталії Леонідівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.43.  Про надання дозволу громадянці Каленчук Тетяні Леонідівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.44.  Про надання дозволу громадянці Неїленко Інні Валеріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.45.  Про надання дозволу громадянину Журбі Володимиру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.46.  Про надання дозволу громадянці Журбі Ніні Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.47.  Про надання дозволу громадянину Кекалу Олегу Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.48.  Про надання дозволу громадянці Кіндратко Марії Іллівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.49.  Про надання дозволу громадянину Кравчуку Валентину Борисовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.50.  Про надання дозволу громадянці Кравчук Оксані Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.51.  Про надання дозволу громадянину Лиходію Богдану Аліковичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.52.  Про надання дозволу громадянці Плахотник Таїсі Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.53.  Про надання дозволу громадянці Лебідь Ірині Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.54.  Про надання дозволу громадянці Черних Оксані Аліківні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.55.  Про надання дозволу громадянину Черних Сергію Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

1.56.  Про затвердження положень про Управління містобудування та земельних відносин Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області та його структурні підрозділи.

1.57.  Про затвердження Детального плану території мікрорайону № 15-А  міста Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області.

1.58.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2021 рік, спрямованих на реалізацію Програми використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва при відведенні земель для потреб, не пов'язаних із сільськогосподарським і лісогосподарським виробництвом, на 2021 - 2023 роки.

1.59.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Яшник Наталії Анатоліївні у с/т «Юність-1».

1.60.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Петренко Людмилі Іванівні у с/т «Юність-2».

1.61.  Про надання дозволу громадянці Ушаковій Наталії Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Лаванда».

1.62.  Про надання дозволу громадянці Григорян Араксі Маратівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

1.63.  Про надання дозволу громадянину Мажайцеву Ігорю Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-1».

1.64.  Про надання дозволу громадянці Пугач Тетяні Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Котляревського, 11, у місті Горішні Плавні.

1.65.  Про надання дозволу ГО «ГТ «ЛАДА 1» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Зелена, 12, у м. Горішні Плавні.

1.66.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Штефанару Руслану Васильовичу по вул. Сонячна, 2, у місті Горішні Плавні.

1.67.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в постійному користуванні ДП «КРЕМЕНЧУЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» на території м. Горішні Плавні.

1.68.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту в районі житлового будинку № 3 по вул. Портова.

1.69.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки промисловості, на яку поширюється право сервітуту ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК», в межах міста Горішні Плавні.

1.70.  Про передачу в оренду громадянину Павленку Артему Миколайовичу земельної ділянки по вул. В. Вернадського, 6, у м.Горішні Плавні.

1.71.  Про внесення змін до рішення 11 сесії Горішньоплавнівської міської ради від 17.08.2021 року «Про надання дозволу громадянці Теплик Людмилі Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Ромашка».


2.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю департаменту економічного розвитку та ресурсів


2.1.  Про укладення на новий строк договору оренди землі з громадянкою Вольвак Інною Анатоліївною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 93.

2.2.  Про укладення на новий строк договору оренди землі з громадянином Кушком Володимиром Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 97.

2.3.  Про укладення на новий строк договору оренди землі з громадянином Пархоменком Валентином Валерійовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 89.

2.4.  Про укладення на новий строк договору оренди землі з громадянкою Підворчанською Оленою Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 103.

2.5.  Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «КОМЕТА ІІ» на земельну ділянку по вул. Портовій, 1-А.

2.6.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Топчієм Сергієм Володимировичем на земельну ділянку по просп. Героїв Дніпра, 63.

2.7.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Дементьєвою Ларисою Іванівною на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 78-Б.

2.8.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Довгуном Віктором Петровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 по проспекту Героїв Дніпра.

2.9.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Довгуном Віктором Петровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку №  33 по вулиці Гірників.

2.10.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФОП Казим-Заде Олександром Миколайовичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 по просп. Героїв Дніпра.

2.11.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Чорнобай Ніною Павлівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 37 по вул. Добровольського.

2.12.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Волошиною Оленою Кахрамонівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 17/10 по проспекту Героїв Дніпра.

2.13.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ФОП Іщенко Ларисою Іванівною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 13 по вулиці Миру.

2.14.  Про припинення договору оренди землі з громадянином Чорним Віталієм Анатолійовичем на земельну ділянку по вулиці Дачній, 43.


3. Про затвердження плану роботи Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2022 рік.

Доповідає: Колмогорова Тетяна Василівна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради


4. Різне.