Засідання виконавчого комітету відділення НОК України в м. Горішні Плавні

24.12.2021, 16:17

23 грудня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради голова відділення НОК України в м. Горішні Плавні, міський голова Дмитро Биков провів останнє у 2021 році засідання виконавчого комітету. 


Участь у роботі засідання взяли виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков, члени виконавчого комітету НОК України в м. Горішні Плавні, тренери, вчителі фізичної культури, ЗМІ. 


Присутні вшанували пам'ять олімпійського чемпіона зі штовхання ядра Володимира Кисельова, який брав активну участь у розвитку олімпійського руху в Горішніх Плавнях; майстра спорту СРСР Аркадія Волевача, який започаткував і розвивав у місті теніс. Вони пішли з життя у 2021 році.


Дмитро Биков підвів підсумки роботи відділення за звітний рік, подякував усім за співпрацю, побажав у новому році міцного здоров’я, сил, наснаги і благополуччя. «Завершується ще один олімпійський рік, досягненнями якого ми можемо пишатися. Маємо гарну спортивну базу для отримання результатів на міжнародному рівні. Дякую Костянтину Жеваго та Ferrexpo за вагому підтримку в цьому питанні. Налагоджена тісна співпраця з обласним відділенням НОК України, яке очолює Олександр Удовіченко, та з президентом НОК України Сергієм Бубкою. У наступному 2022 році також будемо працювати на результат у спорті високих досягнень. Продовжимо й далі  роботу з дітьми та молоддю в рамках розвитку олімпійського руху», - зазначив голова відділення НОК України в м. Горішні Плавні. 


Микола Шишліков прозвітував про результати діяльності відділення НОК України в м. Горішні Плавні за звітний період. Зазначив, що з метою популяризації олімпійського руху, фізичної культури й спорту до співпраці були залучені всі навчальні та спортивні заклади територіальної громади, ЦД та ЮТ, ДСОЦ «Горизонт». У 2021 році в фізкультурно-оздоровчому комплексі міста Горішні Плавні відкрито галерею слави «Спортивна гордість міста», де розміщено інформацію про високі спортивні досягнення та фото визначних спортсменів територіальної громади. Інформацію виконавчого директора відділення НОК України в м. Горішні Плавні взяли до відома, ухвалили ряд організаційних питань.


За доброю традицією Дмитро Биков урочисто привітав ювілярів 2021 року, побажав їм добробуту, миру, успіхів у професійній діяльності. На добру згадку зробили спільне фото.