Порядок денний

6.01.2022, 10:35

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


10 січня 2022                                                  м. Горішні Плавні

13-30                                                            Мала зала міськради

1.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління містобудування та земельних відносин

1.1.  Розгляд звернення гр. Бикова Григорія Даниловича щодо розміщення металевого гаража в районі житлового будинку № 41 по проспекту Героїв Дніпра.

1.2.  Про надання дозволу на розробку детального плану північно-західної території в межах населеного пункту м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області.

1.3.  Про затвердження переліку заходів на 2022 рік, спрямованих на реалізацію Програми використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва при відведенні земель для потреб, не пов'язаних із сільськогосподарським і лісогосподарським виробництвом, на 2021 - 2023 роки.

1.4.  Про затвердження Переліку заходів на 2022 рік по реалізації Програми розроблення містобудівної документації території населених пунктів Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021– 2025 роки.

1.5.   Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на території Східного старостинського округу (поблизу села Махнівка).

1.6.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Земляній Ользі Олексіївні у с. Григоро-Бригадирівка.

1.7.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Коліснику Івану Івановичу у с. Григоро-Бригадирівка.

1.8.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Ковальському Олександру Андрійовичу у с. Григоро-Бригадирівка.

1.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Овчаренко Оксані Олександрівні у с. Григоро-Бригадирівка.

1.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Бондаренку Олегу Володимировичу у с. Григоро-Бригадирівка.

1.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Гущенко Тетяні Костянтинівні у с. Григоро-Бригадирівка.

1.12.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну її передачу у власність громадянину Овчаренку Юрію Васильовичу по вул. Дніпровська, 35, у с. Григоро-Бригадирівка.

1.13.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Діжі Сергію Івановичу у с. Солошине.

1.14.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Підусту Сергію Анатолійовичу у с. Солошине.

1.15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Циганко Олені Андріївні у с. Солошине.

1.16.  Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Ковальчуку Анатолію Леонідовичу по вул. Дніпровська, 2а, у с.Солошине.

1.17.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Педану Андрію Юрійовичу у с. Солошине.

1.18.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну її передачу у власність громадянину Цімботі Івану Степановичу по вул. 1 Травня, 30 у с. Солошине.

1.19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Лободі Вадиму В’ячеславовичу у с. Мотрине.

1.20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Ляшку Євгенію Івановичу у с. Мотрине.

1.21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Карташову   Олександру Федоровичу у с. Мотрине.

1.22.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Зубенко  Ользі Анатоліївні у с. Мотрине.  

1.23.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Зубенко   Марії Андріївні у с. Мотрине.

1.24.  Про виділення земельної частки (пай) в натурі (на місцевості) громадянину Погосяну Арташесу Робертовичу на території Східного старостинського округу (поблизу села Мотрине).

1.25.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Гарагулі Олегу Ігоровичу по вул. Молодіжна у с. Салівка.

1.26.  Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Гарагулі Євгенії Василівні у с. Салівка.

1.27.  Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Гарагулі Віталії Анатоліївні у с. Салівка.

1.28.  Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Лісняк Наталії Анатоліївні у с. Салівка.

1.29.  Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Радченко Ніні Олександрівні у с. Салівка.

1.30.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Коліньку Юрію Яковичу у с. Махнівка.

1.31.  Про надання дозволу ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на території Східного старостинського округу (поблизу села Петрашівка).

1.32.  Про надання дозволу громадянину Шишку Руслану Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с. Григоро-Бригадирівка.

1.33.  Про надання дозволу громадянці Забігай Валентині Тимофіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с. Григоро-Бригадирівка.

1.34.  Про надання дозволу громадянину Кіру Олександру Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.35.  Про надання дозволу громадянину Мартиненку Максиму Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.36.  Про надання дозволу громадянину Підтикану Миколі Григоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.37.  Про надання дозволу громадянці Ляшко Зінаїді Пантелеймонівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с. Григоро-Бригадирівка.

1.38.  Про надання дозволу громадянину Титаренку Серафиму Ігоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с. Григоро-Бригадирівка.

1.39.  Про надання дозволу громадянину Бондарю Дмитру Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.40.  Про надання дозволу громадянину Пальчику Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.41.  Про надання дозволу громадянину Троїцькому Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.42.  Про надання дозволу громадянину Коваленку Володимиру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

1.43.  Про надання дозволу громадянці Демченко Олені Валентинівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

1.44.  Про надання дозволу громадянину Бараненку Михайлу Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

1.45.  Про надання дозволу громадянину Демченку Олегу Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

1.46.  Про надання дозволу громадянці Бараненко Ользі Андріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

1.47.  Про надання дозволу громадянці Загребельній Майї Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

1.48.  Про надання дозволу громадянці  Загребельній Альоні Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

1.49.  Про надання дозволу громадянці Легуті Аллі Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

1.50.  Про надання дозволу громадянці Лесик Людмилі Романівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

1.51.  Про надання дозволу громадянину Марченку Дмитру Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

1.52.  Про надання дозволу громадянину Клещенку Денису Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

1.53.  Про надання дозволу громадянину Черкай Геннадію Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Солошине.

1.54.  Про надання дозволу громадянину Діжі Сергію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Дніпровська у с. Солошине.

1.55.  Про надання дозволу громадянці Жуковській Наталії Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Павла Загребельного у с. Солошине.

1.56.  Про надання дозволу громадянину Жуковському Дмитру Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Павла Загребельного у с. Солошине.

1.57.  Про надання дозволу громадянину Антоніву Вадиму Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Східного старостинського округу (поблизу села Солошине).

1.58.  Про надання дозволу громадянці Антонів Юлії Станіславівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Східного старостинського округу (поблизу села Солошине).

1.59.  Про надання дозволу громадянину Брайку Миколі Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території Східного старостинського округу (поблизу села Солошине).

1.60.  Про надання дозволу громадянці Андрєєвій Світлані Василівні   на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Східного старостинського округу (поблизу села Солошине).

1.61.  Про відмову в наданні дозволу громадянці Андрєєвій Світлані Василівні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Східного старостинського округу (поблизу села Солошине).

1.62.  Про надання дозволу громадянину Кекалу Івану Федоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кузьменки).

1.63.  Про надання дозволу громадянці Кекало Катерині Олегівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кузьменки).

1.64.  Про надання дозволу громадянці Кекало Світлані Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кузьменки).

1.65.  Про надання дозволу громадянину Лебідь В’ячеславу Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кузьменки).

1.66.  Про надання дозволу громадянці Лебідь Ганні Венідіктовні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кузьменки).

1.67.  Про надання дозволу громадянці Матюсі Галині Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кузьменки).

1.68.  Про надання дозволу громадянину Матюсі Юрію Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кузьменки).

1.69.  Про надання дозволу громадянці Прядко Ліні Тарасівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кузьменки).

1.70.  Про надання дозволу громадянці Тягнирядно Людмилі Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кузьменки).

1.71.  Про надання дозволу громадянці Ян Аліні Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кузьменки).

1.72.  Про надання дозволу громадянину Ян Михайлу Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кузьменки).

1.73.  Про відмову в наданні дозволу громадянці Лебідь Ірині Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кузьменки).

1.74.  Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку у зв’язку з добровільною відмовою власника Бережного Бориса Миколайовича на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кияшки).

1.75.  Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку у зв’язку з добровільною відмовою власниці Зайчук Фаїни Андріївни на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кияшки).

1.76.  Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку у зв’язку з добровільною відмовою власника Мажури Ольги Дмитрівни на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кияшки).

1.77.  Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку у зв’язку з добровільною відмовою власника Назаренка Олександра Мусійовича на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кияшки).

1.78.  Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку у зв’язку з добровільною відмовою власниці Ярмішко Віри Миколаївни на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кияшки).

1.79.  Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку у зв’язку з добровільною відмовою власників Домніч Алли Віталіївни та Тарасенко Вікторії Віталіївни на території Дмитрівського старостинського округу(поблизу села Базалуки).

1.80.  Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку у зв’язку з добровільною відмовою власника Кагал Сергія Володимировича на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Базалуки).

1.81.  Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку у зв’язку з добровільною відмовою власників Кам’янського Миколи Олександровича та Щербак Наталі Олександрівни на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Базалуки).

1.82.  Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку у зв’язку з добровільною відмовою власника Оченаш Анатолія Івановича на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Базалуки).

1.83.  Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку у зв’язку з добровільною відмовою власника Кіндратка Анатолія Івановича на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Базалуки).

1.84.  Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку у зв’язку з добровільною відмовою власниці Похилої Олени Іванівни на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Базалуки).

1.85.  Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку у зв’язку з добровільною відмовою власниці Прядко Тамари Павлівни на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Базалуки).

1.86.  Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Базалуки).

1.87.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування КНП «ЛІЛ І РІВНЯ М. ГОРІШНІ ПЛАВНІ» по вул. Спортивна, 51 у селі Дмитрівка.

1.88.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «ОЛЕКСАНДРІВСЬКА СЕС» на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кияшки).

1.89.  Про відмову ТОВ «ОЛЕКСАНДРІВСЬКА СЕС» у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кияшки).

1.90.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу її у власність громадянину Колісніченку Олександру Ігоровичу по вулиці Осіння, 13, у селі Дмитрівка.

1.91.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Прядку Євгенію Михайловичу на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Кузьменки).

1.92.  Про передачу земельних ділянок комунальної власності в оренду ТОВ «БІЛАНІВСЬКИЙ ГЗК» на території Дмитрівського старостинського округу (поблизу села Базалуки).

1.93.  Про передачу громадянину Чирві Юрію Дмитровичу безоплатно у власність земельної ділянки по вул. Пушкіна,4 у с. Кияшки.

1.94.  Про припинення Дмитрівській сільській раді міста Комсомольська Полтавської області постійного користування земельними ділянками в с. с. Дмитрівка та Кияшки.

1.95.  Про проведення поділу земельної ділянки комунальної власності у с. Кияшки.

1.96.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель водного фонду (озера Паркового з прибережною захисною смугою) в межах 9-го мікрорайону в м. Горішні Плавні.

1.97.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Терлецькому Олександру Миколайовичу у с/т «Калина».

1.98.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Грибик Тетяні Анатоліївні у с/т «Кварцит».

1.99.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Запорожцю Олександру Костянтиновичу у  с/т «Ромашка».

1.100.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Гонтар Майї Ігорівні у с/т «Шведівка».

1.101.   Про надання дозволу громадянину Колєснікову Володимиру Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Нафтомагістраль».

1.102.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Поліщуку Олегу Володимировичу у  с/т «Юність-2».

1.103.  Про надання дозволу громадянці Кожушко Ірині Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

1.104.  Про надання дозволу громадянці Волох Людмилі Павлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

1.105.  Про надання дозволу ППФ «ТРАНС-РАВА ЛТД» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Дніпровська у м. Горішні Плавні.

1.106.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється, по вул. Будівельників, 32 у місті Горішні Плавні.

1.107.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється, по вул. Будівельників, 39-А у місті Горішні Плавні.

1.108.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянину Бурцеву Леоніду Васильовичу по вул. Чекаліна у м. Горішні Плавні.

1.109.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Піщаному Максиму Миколайовичу по вул. Озерна, 10 у місті Горішні Плавні.

1.110.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та безоплатну передачу її у власність громадянці Микитенко Оксані Василівні по вул. Сонячна, 2, у місті Горішні Плавні.

1.111.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування КП «СПЕЦЕКО» по вул. Набережна у м. Горішні Плавні.

1.112.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку від перехрестя вулиці Миру та проспекту Героїв Дніпра до перехрестя вулиці Портова та проспекту Героїв Дніпра у місті Горішні Плавні.

1.113.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок, які знаходяться у користуванні ТОВ «МВ ТРАНС» по вул. Набережна, у м. Горішні Плавні.

1.114.  Про припинення договорів оренди землі з ТОВ «МВ ТРАНС» по вул. Набережна, у м. Горішні Плавні.

1.115.  Про передачу в оренду ТОВ «МВ ТРАНС» земельної ділянки по вул. Набережна, 55, у м. Горішні Плавні.

1.116.  Про припинення договору оренди землі з громадянкою Жулею Юлією Олексіївною по вул. Конституції, 36, у м. Горішні Плавні.

1.117.  Про передачу в оренду Сорокіній Валентині Василівні земельної ділянки по вул. Конституції, 36, у м. Горішні Плавні.

1.118.  Про передачу громадянину Пасічнику Івану Миколайовичу в оренду земельної ділянки по вул. Р. Кириченко, 15, у м. Горішні Плавні.

1.119.  Про передачу в оренду Головку Віталію Васильовичу та Король Тетяні Іванівні земельної ділянки по вул. Будівельників, 21 у м. Горішні Плавні.

1.120.  Про передачу в оренду громадянину Павлову Віталію Олександровичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 103, у місті Горішні Плавні.

1.121.  Про передачу земельної ділянки на умовах суперфіцію Анхімову Володимиру Олександровичу по вул. Миру, 1 у місті Горішні Плавні.

1.122.  Про внесення змін до рішення 21 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області  7 скликання від 21.03.2017 року  «Про надання дозволу гаражному товариству «Лада» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду по вулиці Зелена, 12».

2.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю департаменту економічного розвитку та ресурсів

2.1.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином   Ларіним Дмитром Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Урожайній, 34.

2.2.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Будзинським Миколою  Анатолійовичем, Синяк Іриною Володимирівною, Синяк Тетяною Володимирівною на земельну ділянку по просп. Героїв Дніпра, 19/11.

2.3.  Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «КОСТА» на земельну ділянку по вул. Портовій, 13.

2.4.  Про припинення договору оренди землі з громадянином Нездолієм Сергієм Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Перспективній, 50.

2.5.  Про припинення договору оренди землі з ТОВ «ЕКОТЕХ ЛТД» на земельну ділянку по вулиці Будівельників.

2.6.  Про припинення договору оренди землі з ТОВ «КОМСОМОЛЬСЬКХЛІБ ПЛЮС» на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 41-А.


3.  Різне.