Засідання виконкому Комсомольської міської ради

27.01.2012, 16:31

З питань гуманітарного напрямку у сфері медицини з інформацією про проведення попередніх періодичних медичних оглядів працівників певних категорій та профілактичних онкооглядів населення міста у 2011 році виступив заступник головного лікаря міської лікарні з поліклінічної роботи І.І.Семенюченко. Він зазначив, що в 2011 році пройшли профогляд 6625 осіб (98,7%). При проведенні профілактичних медичних оглядів виявлено 1348 захворювань, з них вперше – 76 захворювань. Зокрема: туберкульоз легень – 6 випадків, рак – 13 випадків, передракові захворювання – 992 випадки, анемія – 5 випадків, хронічний холецистит – 14 випадків, цукровий діабет – 2 випадки. Всі хворі передані на облік лікарям для проведення відповідного лікування. Фахівцями міської СЕС протягом 2011 року було здійснено 663 перевірки підприємств, установ, організацій, закладів з метою повноти проходження працюючими медоглядів.
Головний лікар СШМД О.М.Третяков прозвітував перед членами виконкому про виконання міської програми «Замісна підтримуюча терапія». Він поінформував присутні про те, що в 2011 році програму відвідувало 38 пацієнтів(30 – чоловіки, 8 – жінки). Пацієнти амбулаторного відділення ЗПТ знаходяться на диспансерному обліку в лікаря нарколога міської лікарні і за його направленням включаються до програми. Нині 4 пацієнта успішно закінчили програму, 11 осіб, які вийшли з програми за власним бажанням, через деякий час знову повернулись до програми. У 2011 році було здійснено три перевірки міським та одна – обласним відділенням боротьби з незаконним обігом наркотиків, недоліків не виявлено.
Далі члени виконкому затвердили перелік проектів на виконання у 2012 році «Програми розвитку та підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства на період до 2015 року»(5 проектів) та «Програми розвитку молодіжної політики в м. Комсомольську на період до 2015 року»(2 проекти). Проекти презентувала начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко.
Про роботу спостережної комісії за 2011 рік звітував голова комісії – завідувач сектору ЦЗ та МР А.І.Ларіков. Він зазначив, що протягом року було проведено 24 засідання, де розглядалися 304 справи: про умовно-дострокове звільнення та про заміну покарання на більш м’яке. Протягом року на обліку перебувало 42 особи, звільнені з місць позбавлення волі.
З питання квартирного обліку члени виконкому заслухали завідувача сектору житла І.О.Киричок та прийняли рішення щодо надання однокімнатної квартири А.М.Березі. Відповідно до бюджетної програми «Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і потребують поліпшення житлових умов» Березі А.М. надається ордер на вселення до житлового будинку №5 по вул.. Першопрохідців.