Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

27.04.2022, 09:38

26 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради. Представники органу місцевого самоврядування вшанували пам'ять героїв, які віддали життя, рятуючи світ від Чорнобильської аварії. 26 квітня - 36 річниця трагедії на Чорнобильській АЕС, й ми разом згадуємо і сумуємо за героями, які відділи життя заради наших. Вічна і світла їм пам’ять. Зі словами вдячності звертаємося до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС – пожежників, військових, медиків, правоохоронців, представників інших професій, які мужньо й самовіддано працювали в зоні лиха. Бажаємо всім мирного неба, здоров’я, добра і злагоди в родинах.

Члени виконкому опрацювали питання гуманітарного й соціального напрямків. Заслухали інформацію про підготовку закладів освіти Горішньоплавнівської міської територіальної громади до 2022-2023 навчального року. Керівникам закладів освіти доручено розробити комплексні заходи з підготовки закладів освіти до початку нового 2022-2023 навчального року, належного та безперебійного їх функціонування в осінньо-зимовий період, зокрема: провести перевірку систем тепловодопостачання та електромереж із оформленням відповідних документів: актів обстеження вентиляційних каналів, актів готовності систем теплопостачання до опалювального періоду та паспортів готовності до роботи в опалювальний період 2022-2023 років. Також необхідно провести комісійні огляди готовності закладів освіти до початку навчального року з оформленням відповідних актів прийому. 

Розглянули питання щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2022 року. Затвердили мережу закладів оздоровлення та відпочинку Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2022 рік, що складається з дитячого спортивно-оздоровчого центру (ДСОЦ) «Горизонт», 7 пришкільних таборів відпочинку, табору відпочинку ЦД та ЮТ. Планують організувати роботу КП ДСОЦ «Горизонт» відповідно до затвердженого графіку змін:

 • 1 зміна – з 02.06 по 22.06.2022 р.

 • 2 зміна – з 24.06 по 14.07.2022 р.

 • 3 зміна – з 17.07 по 06.08.2022 р.

 • 4 зміна – з 08.08 по 28.08.2022 р.

Із міського бюджету буде відшкодовано частину вартості путівки для  наступних категорій дітей:

 • батьки яких працюють у бюджетних установах та комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров’я в розмірі: 70% оплати вартості путівки за рахунок коштів бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади, зокрема субвенції з обласного бюджету в сумі 2094,40 грн;

 • віком від 7 до 18 років, які виховуються в сім’ях і проживають на території Горішньоплавнівської міської територіальної громади в розмірі 5 236 грн  – два прожиткових мінімуми на дитину віком від 6 до 18 років станом на 01.01.2022 року, з яких: 60% з бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади в сумі 3 141,60 грн  та 40% за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету в сумі 2 094,40 грн. 

Вирішено відкрити при всіх закладах загальної середньої освіти пришкільні табори відпочинку з дворазовим харчуванням на 17 робочих днів з 01 червня 2022 року та при ЦД та ЮТ на 17 робочих днів із 04 липня 2022 року. Установлено вартість путівки в пришкільних таборах відпочинку при дворазовому харчуванні за 17 робочих днів 1 360 грн (із розрахунку 80 гривень на одну дитину за 1 день).

Звільнено від оплати за перебування в пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням дітей пільгових категорій, а саме: 

 • дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

 • дітей із малозабезпечених сімей;

 • дітей, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС;

 • тубінфікованих дітей та дітей, що проживають у сім'ях із певними хворими дихальної системи;

 • дітей військовослужбовців, які перебувають на службі у Збройних силах України за контрактом на час безпосередньої участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, дітей батьків-інвалідів війни та дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції і здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів.

 • дітей із числа внутрішньо переміщених осіб та дітей, які мають статус дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. 

Внесли зміни до Програми фінансового забезпечення діяльності КП «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» на 2022-2026 роки. 

Доповнили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з квітня 2022 року.

Розглянули й ухвалили проєкти рішень департаменту житлово-комунального господарства, зокрема «Про організацію літнього відпочинку та забезпечення безпеки населення на водних об'єктах міста Горішні Плавні у 2022 році», «Про встановлення для КП «СпецЕко» тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування». Визначено місця масового відпочинку населення на водних об’єктах. Доручено департаменту житлово-комунального господарства організувати роботу із своєчасної підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах до літнього оздоровчого сезону 2022 року. Масовий відпочинок населення на визначених водних об’єктах м. Горішні Плавні планують розпочати з 01.06.2022. 

Для проведення розрахунків компенсації витрат за безкоштовне перевезення мешканців, а також для організації можливості фінансування пільгових категорій населення Горішньоплавнівської міської територіальної громади схвалено КП «СпецЕко» тариф на послуги з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 29 «Південний – Низи» на рівні 18,91 грн за одного пасажира. Рішення набуває чинності з 1 травня 2022 року.

Директор Горішньоплавнівського міського ТЦСО «Калина» доповіла про результати фінансово-господарської діяльності центру за 2021 рік. Протягом 2021 року надано соціальних послуг 5 429 особам, із них 1 109 осіб із інвалідністю, 295 ветеранів війни, 25 членів сімей учасників АТО, 59 внутрішньо переміщених осіб, 53 особи, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, 1 144 ветерани праці та інші. Станом на 01.01.2022 фактична чисельність працівників менше штатної на 2 одиниці. Наявні вакансії (1 – бухгалтер, 0,25 – практичний психолог, 0,25 – медсестра, 1 – сторож). У 2021 році проведені поточні ремонти на 267,3 тис. грн, із них за рахунок місцевого бюджету – 251 тис. грн, за рахунок власних коштів від надання платних послуг – 16,3 тис. грн. За рахунок місцевого бюджету виконані роботи з улаштування системи автоматичної пожежної сигналізації на 176 тис. грн, придбано на 113 тис. грн прально-сушильну машину, меблі (полиці, стелажі, стіл для взуттєвої майстерні та пункту прокату), металопластикові двері, стільці та крісла офісні, мотокосу, акустичну систему з комплектуючим. За рахунок власних коштів від надання платних послуг придбано вишиванки на 7 тис. грн. За рахунок місцевого бюджету  19,5 тис. грн оновлено засоби реабілітації пункту прокату відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги та відділення денного перебування: матраци протипролежневі, лампи сольові з галогенератором. Міський голова подякував трудовому колективу ТЦСО «Калина» за сумлінну працю, що спрямована на роботу з людьми старшого покоління, забезпечення їх нагальних потреб щодо реабілітації та оздоровлення та інтересів.

Заслухали інформацію директор КЖЕП №4 про результати фінансово-господарської діяльності підприємства  за 2021 рік. Загальна сума доходів запланована на рівні 24 300 тис. грн, а фактично отримано 26 744 тис. грн, що становить 110,1% від запланованої суми. Загальна сума витрат запланована на рівні 23 983 тис. грн, а фактична сума витрат 26 705 тис. грн, що становить 111,3% від запланованої суми. У результаті фінансово-господарської діяльності за 2021 рік отримано прибуток у розмірі 39 тис. грн. КЖЕП № 4 щомісячно направляє боржникам попередження про необхідність сплати боргу за послугу з управління багатоквартирного будинку в добровільному порядку, не доводячи справ до судового впровадження. Крім того, постійно проводиться робота з погашення дебіторської заборгованості власниками (орендарями, користувачами) нежитлових приміщень, зокрема по заборгованості орендарів нежитлових приміщень перед місцевим бюджетом. У 2021 році за Програмою підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні проведена певна робота щодо фінансової участі співвласників окремих будинків у здійсненні робіт із капітального ремонту та технічного переоснащення внутрішньобудинкових систем централізованого опалення з встановленням індивідуальних теплових пунктів з погодно залежним регулятором. Виконано роботи в багатоквартирних будинках по вул. Добровольського 59, 81 та 87. Загальна вартість цих робіт склала 942,3 тис. грн, із них: кошти місцевого бюджету – 663,4 тис. грн, частка співвласників – 256,2 тис. грн, власні кошти – 22,7 тис. грн. За ініціативи мешканців І під’їзду житлового будинку № 46 по вул. Конституції та житлового будинку № 6 по вул. Озерній реалізовано проєкти із заміни вікон на сходових клітинах. Вартість робіт - 60,1 тис. грн. Дмитро Биков відзначив плідну роботу та високий рівень організації праці керівника КЖЕП №4 та трудового колективу. 

Директор КП готель «Славутич» прозвітувала про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2021 рік. У результаті фінансово-господарської діяльності за 2021 рік при запланованій сумі чистого прибутку на рівні 51 тис. грн фактично отримано прибуток у сумі 112,6 тис. грн. Основним доходом підприємства є кошти, які отримані за проживання в готелі гостей міста. За 2021 рік дохід за послуги з проживання склав 2 882,6 тис. грн, що на 836,5 тис. грн (40,9%) більше, ніж за 2020 рік. У 2022 році підприємство планує продовжити проведення капітального ремонту номерів готелю «Славутич» по вул. Набережній, 1 та працювати в напрямку покращення готельних послуг. Очільник територіальної громади доручив профільним службам виконавчого комітету опрацювати шляхи щодо більш ефективної організації роботи готелю.  

Звіти директорів про результати фінансово-господарської діяльності установи та підприємств за 2021 рік, які заслухали, взяли до відома.

У ході роботи виконавчий комітет розглянув фінансові питання: про виділення коштів з резервного фонду бюджету   Горішньоплавнівської міської територіальної громади, про внесення змін до бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2022 рік. Виділили з резервного фонду бюджету територіальної громади 2,5 млнгрн для вирішення завдань, пов’язаних із формуванням часткового запасу продовольчих товарів. 

Внесено зміни до бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2022 рік. Збільшено видатки бюджету територіальної громади за рахунок вільного залишку бюджетних коштів загального фонду відділу освіти на суму 65 тис. грн  для оплати праці з нарахуванням за проведення додаткових корекційно-розвиткових занять, що визначені індивідуальною програмою розвитку для учнів інклюзивних класів та робочим навчальним планом (індивідуальним навчальним планом учня) для учнів спеціальних класів та придбання обладнання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку, які дають змогу дитині опанувати навчальну програму. Внесено зміни у видаткову частину бюджету по відділу культури, спорту і туризму та департаменту ЖКГ. 

Традиційно були опрацьовані питання архітектури та містобудування.