Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

11.05.2022, 15:46

10 травня під головуванням міського голови Дмитра Бикова відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради.

У ході роботи члени виконавчого комітету розглянули проєкт рішення про роботу житлово-комунальних підприємств міста в опалювальний період 2021-2022 років. Директор департаменту ЖКГ Петро Василюк прозвітував, що опалювальний сезон 2021-2022 років завершився 31 березня 2022 року відповідно до розпорядження міського голови від 28.03.2022 № 63-р. Його тривалість склала 149 діб, що на одну добу менше ніж попередній та на 1,93ºС тепліший (на 14,9 % від порівняльного періоду). У 2021 році КВП «Теплоенерго» уклало договір з ТОВ «ГК «Нафтогаз трейдінг» терміном на 3 роки. Вартість газу на наступний опалювальний сезон переглядатиметься після 1 червня 2022 року. У 2021 розпочаті роботи із впровадження проєкту з реконструкції будівлі центральної міської котельні зі встановленням котла на біопаливі потужністю 7 МВт на суму 3 ,8 тис. евро із залученням коштів іноземних інвесторів та міського бюджету. Впровадження проєкту сприятиме зниженню викидів СОна 13,4 т/рік та зменшенню використання природного газу на 6534 тис. м3/рік. Директор департаменту ЖКГ поінформував, що у 2021 році, згідно з Програмою підтримки співвласників багатоквартирних будинків Горішньоплавнівської територіальної громади, у 5 багатоквартирних будинках встановлені ІТП з погодозалежним регулюванням, що дозволило зменшити витрати кожного співвласника на оплату опалення, поліпшити якість та комфорт. Петро Василюк зауважив, що більшу економію на опаленні багатоквартирних будинків можна отримати при встановленні у квартирах на опалювальних приладах триходових кранів або терморегуляторів. У бюджетній сфері опалювальний період пройшов стало. У зв`язку з введенням в Україні воєнного стану із 24 лютого 2022 року Державна казначейська служба України перейшла до роботи в особливому режимі, коли оплачуються тільки захищені статті. Керівникам комунальних підприємств, житлово-експлуатаційних підприємств міста, зокрема ОСББ та відомчого житлового фонду, та об’єктів соціальної інфраструктури доручено виконати промивання систем опалення згідно з графіками до 01.09.2022 р. До початку опалювального сезону слід провести гідравлічні випробування  теплових мереж і провести перевірку вентиляційних каналів згідно з графіками. 

Затвердили звіт про виконання бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади за І квартал 2022 року за доходами у сумі 329,7 млн грн, за видатками – 187,3 млн грн. «Ми непогано спрацювали протягом звітного періоду. Вдалося накопичити певний резерв коштів у бюджеті, який дасть нам можливість перекрити дефіцит коштів, що може виникнути протягом наступних періодів. У зв’язку з воєнним станом у країні ми надали певні пільги підприємцям і свідомо знизили надходження до бюджету територіальної громади. Але сьогодні важливіше зберегти робочі місця та діяльність малого і середнього бізнесу», - повідомив очільник громади Дмитро Биков.   

Внесли зміни до бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2022 рік. Зменшено доходи по освітній субвенції із державного бюджету місцевим бюджетам та видатки по відділу освіти   Горішньоплавнівської міської ради на 10,9 млн грн. Збільшено видатки бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади за рахунок вільного залишку бюджетних коштів загального фонду на суму 6,2 млн грн. Збільшено видатки загального фонду по управлінню охорони здоров’я на 1,2 млн грн на багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню.

Ухвалили зміни до міської Програми «Забезпечення зубного протезування пільгової категорії населення на 2021-2023 роки». Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, складає 2 млн грн з бюджету. Безоплатне зубне протезування здійснюється тільки пільговим категоріям населення.

Заслухали директора КП «Спеціалізоване підприємство ритуальних та похоронних послуг «Вічність» Валерія Івлєва про результати фінансово-господарської діяльності комунального підприємства  за 2021 рік та за І квартал 2022 року. Директор підприємства «Вічність» повідомив, що протягом звітних періодів, згідно із затвердженими цільовими програмами забезпечення соціального захисту окремих категорій населення, виконувалися послуги: цілодобова, безкоштовна для мешканців Горішніх Плавнів із Східного та Дмитрівського старостинських округів доставка померлих у морги міст Горішні Плавні, Кременчука та поховання невідомих, безрідних громадян, воїнів АТО. Загальна вартість виконаних робіт за 2021 рік склала – 1,5 млн грн, за І квартал 2022 року - 251,9 тис. грн. Виконувалися роботи з утримання і благоустрою кладовищ м. Горішні Плавні, Східного та Дмитрівського старостинських округів (санітарне очищення, вивіз сміття, покіс трави, обрізування старих дерев, встановлення лавок, частковий ремонт секції огорожі кладовища, роботи з поточного ремонту сторожки на кладовищі, із ремонту та технічного обслуговування колонок та туалетів). Загальна вартість робіт у 2021 році склала 7,6 млн грн, у І кварталі 2022 року – 1,4 млн грн. За результатами роботи підприємства за 2021 рік отримано прибуток - 123,7 тис. грн. За І квартал 2022 року отримано збиток - 27,5 тис. грн (у І кварталі 2021 року збиток складав 325,6 тис. грн). Упродовж звітних періодів придбано трактор «Беларус 892.2» в комплекті з фронтальним навантажувачем НТ-1200J, ковшем щелепним, захватом для колод та деревини, відвалом для снігу, причепом з надставними бортами, косаркою ротаційною. На статутний фонд підприємства передано легковий автомобіль RENAULT Dokker. Передано до статутного фонду об’єкти по старостинських округах і проведено там інвентаризацію місць поховань. Звіт директора комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство ритуальних та похоронних послуг «Вічність» про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2021 рік та за І квартал 2022 року взяли до відома.  

Члени виконавчого комітету опрацювали питання гуманітарного та соціального напрямків, підготовлені службою у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики й управління соціального захисту населення, питання житла.