Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

15.06.2022, 08:40


14 червня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради за головування міського голови Дмитра Бикова відбулося засідання виконавчого комітету.

Традиційно члени виконавчого комітету розглянули питання гуманітарного, соціального напрямків, підготовлені спеціалістами служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики, управління соціального захисту населення, управління охорони здоров’я.

Внесли зміни до програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021-2023 роки». Ухвалили загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, у сумі 300 тис. грн із бюджету громади.

Утворили добровільне формування цивільного захисту Горішньоплавнівської міської територіальної громади й затвердили відповідне Положення. Владислав Великородний, начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці,  поінформував, що формування створюється для виконання допоміжних робіт із запобігання виникненню або ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у громаді.  Добровільне формування очолює начальник, який призначається та звільняється рішенням міського голови. Після прийняття рішення про створення добровільного формування, будуть складатися списки добровольців, відповідно до поданих заяв. Міський голова Дмитро Биков пояснив, що формування цивільного захисту створено для утворення загону добровольців, які зможуть долучитися до допомоги міським службам у разі виникнення надзвичайних ситуацій під час воєнного стану.   

Члени виконавчого комітету розглянули й ухвалили проєкти рішень житлово-комунального господарства. Внесли зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки; Програми використання коштів місцевого бюджету на відшкодування різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд у місті Горішні Плавні на 2020-2024 роки; Програми з будівництва об’єктів комунальної власності Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

Алла Говорун, начальник фінансового управління, прозвітувала про внесення змін до бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2022 рік.

Міський голова Дмитро Биков повідомив про виділення додатково 900 тис. грн із резервного фонду бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади для організації безкоштовних щоденних комплексних обідів у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 для внутрішньо переміщених осіб, які офіційно зареєстровані в місті.  

Про результати фінансово-господарської діяльності КП «СпецЕко» за 2021 рік та за І квартал 2022 року доповів Сергій Карацюба, директор підприємства. Зазначив, що у 2021 році для покращення матеріально-технічної бази підприємства за рахунок коштів бюджету 1,8 млн грн придбано контейнери для сміття, урни, висаджені багаторічні дерева. За власні кошти (550 тис. грн) придбано господарські інструменти та техніку; 3 альтанки дерев’яні з місцями для сидіння; причіп для перевезення обладнання для косіння газонів, інше. Дохід від усієї діяльності за І квартал 2022 року в порівнянні з І кварталом 2021 року збільшився на 36,8% за рахунок безоплатно отриманих оборотних активів; загальні витрати зросли на 38,9%. Звіт директора комунального підприємства «СпецЕко» про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2021 рік та за І квартал 2022 року взяли до відома. Очільник Горішньоплавнівської міської територіальної громади Дмитро Биков доручив директору провести оптимізацію напрямків економічного розвитку підприємства, а департаменту ЖКГ здійснювати належний контроль за обсягами та якістю виконання робіт.

Заслухали Олександра Меренкова, директора КП «Міський ПК і Т», про результати фінансово-господарської діяльності комунального підприємства за 2021 рік та за І квартал 2022 року. Директор відзначив чисельні перемоги міських творчих колективів у фестивалях і конкурсах у 2021.  

Зразковий цирковий колектив «Шанс»:

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «FAVORITE FEST BULGARIA» Болгарія, м. Кітен:

- ГРАН-ПРІ, номер «Веселі наїзники», молодша вікова категорія;

- ГРАН-ПРІ, номер «Хустки Луладджі», середня вікова категорія;

- Лауреат І ступеня, номер «Калейдоскоп», старша вікова категорія.

Зразковий шоу-гурт «Парне молоко»:

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «FAVORITE FEST BULGARIA» Болгарія, м. Кітен:

- Лауреат І ступеня, номер «Make up», старша вікова категорія;

- Лауреат І ступеня, номер «Леля», старша вікова категорія;

- Лауреат І ступеня, номер «До-ре-мі», молодша вікова категорія;

- Лауреат І ступеня, солістка Сін Вікторія, молодша вікова категорія;

- Лауреат І ступеня, солістка Лашко Анастасія, молодша вікова категорія.

Народний шоу-гурт «Дніпровські зорі»:

Міжнародний інтернаціональний фестиваль «Golden fleece», м. Батумі, Грузія:

- Лауреат ІІ ступеня у віковій категорії 13-15 років;

- Лауреат ІІІ ступеня у віковій категорії 15-17 років;

- Лауреат І ступеня, солістка Ірина Гальченко, старша вікова категорія;

- Лауреат ІІІ ступеня, солістка Злата Анохина;

- Лауреат ІІ ступеня, дует Вероніка Пагу, Анна Чечко.

За І квартал 2022 року силами творчих колективів «Палацу культури і творчості» було проведено 23 культурно-масові заходи, зокрема новорічні театралізовані дійства для дітей та дорослих, вшанування учасників бойових дій, концертні програми до Дня Соборності України. Олександр Меренков зазначив, що дохід, отриманий підприємством у 2021 році, збільшився в порівнянні з 2020 роком на 22,6%. Значну частину цього доходу складають кошти бюджету згідно із Програмою фінансової підтримки комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» та благодійна фінансова допомога. Із бюджету у 2021 році підприємство отримало 12,7 млн грн. Безповоротна благодійна фінансова допомога з Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» надійшла в сумі 4,3 млн грн. У результаті фінансово-господарської діяльності у 2021 році отримано прибуток у сумі 28 тис. грн. Міський голова Дмитро Биков подякував засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Костянтину Жеваго, Віктору Лотоусу за вагому фінансову підтримку, колективу й директору підприємства за роботу. Зауважив про необхідність залучення дітей із числа вимушених переселенців, а їх в громаді майже 2 тис. осіб, до відвідування гуртків спортивних і культурних напрямків, яких у нас в місті велике різноманіття. «Необхідно дати можливість дітям, які вимушено опинилися в нашій громаді, цікаво й з користю проводити вільний час. Маємо широку мережу творчих, культурних, спортивних закладів для дітей», - зазначив очільник громади.

За результатами засідання Дмитро Биков подякував членам виконавчого комітету за плідну роботу та вирішення актуальних питань територіальної громади.