Покладання квітів до пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам».

16.02.2012, 11:43

Покладання квітів до пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам».

15 лютого в Комсомольську в рамках заходів, приурочених до 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам». У покладанні квітів взяли участь керівництво міста, воїни-інтернаціоналісти, громадськість міста Комсомольська.

Цього ж дня о 10.00 год в стрілецькому тирі Комсомольського політехнічного технікуму  відбулась     Спартакіада  допризовної молоді   міста Комсомольська серед навчальних закладів міста, присвячена  Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. А з 16 по 18 лютого в приміщенні ФОК, С/К «Динамо» проводитиметься турнір з боксу, приурочений цій події.

На сьогоднішній день в Комсомольську мешкає 205 учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав. До 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан інваліди-афганці та матері загиблих комсомольчан-афганців отримали фінансову  допомогу з міського бюджету, Благодійного фонду «Полтавський ГЗК» .