Привітання з нагоди Дня медичного працівника

20.06.2022, 08:15

Напередодні Дня медичного працівника міський голова Дмитро Биков привітав представників галузі охорони здоров’я Горішньоплавнівської громади з професійним святом. Слова вдячності адресував партнерам, представникам бізнесу за системну активну допомогу: «Усі роблять одну важливу справу – охороняють здоров’я і рятують життя мешканців нашого міста». 


Звертаючись до медичних працівників, Дмитро Биков зазначив, що найстрашніше, що може бути в житті людей, – кровопролитна війна. Наша міська лікарня переведена у статус військового госпіталю. За останні роки ми зробили все від нас залежне, щоб максимально підсилити матеріально-технічну базу наших медичних закладів, придбали обладнання, діагностичну апаратуру – вкладали значні кошти.

«Після Перемоги ми обов’язково повернемося до реалізації усіх наших важливих проєктів у медицині. З Божою допомогою нас навіть не налякає реформа. Маємо надію, що держава з гідністю оцінить вклад медичних працівників у розвиток України. Бо найголовніше для українців – життя і здоров’я людей, повноцінне життя здорової людини, члена суспільства, який приносить користь і собі, і своїй країні», – сказав міський голова.


Подякував Миколі Івановичу Дубині, який працював 45 років у медичній галузі, багато років очолюючи колектив міської лікарні. «Вклад Миколи Івановича у становлення нашої медицини в місті дуже важливий», – зазначив Дмитро Биков. Подякував усім медичним працівникам за працю, побажав миру, здоров’я, щоб усе було добре.


За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, турботу про здоров’я людини та з нагоди 60-річного ювілею Подяку міського голови оголошено колективу КНП «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м.Горішні Плавні», яку Дмитро Биков вручив генеральному директору закладу Наталії Малигіній. Також з нагоди Дня медичного працівника та за вагомий внесок у розвиток системи здоров’я міста, надання кваліфікованої допомоги, багаторічну плідну працю Подяки міського голови вручено представникам медичної галузі міста.