Привітали випускників 2022

1.07.2022, 10:57

30 червня 2022 року у великій залі міського Палацу культури і творчості відбулося міське свято «На крилах прощального вальсу».

Міський голова Дмитро Биков привітав випускників 2022 із закінченням загальноосвітньої школи й отриманням свідоцтв про повну загальну середню освіту. «Сьогодні в нашій країні йде кровопролитна війна з російськими окупантами. Щодня відбуваються трагічні події, подвиги українських військових, українського народу. Ви, молоді хлопці й дівчата, – наше майбутнє, нашої України. І ваше головне завдання на найближчі декілька років – вчитися справі, якій ви потім зможете присвятити велику частину свого життя. Здебільшого саме від вас буде залежати, як буде розвиватися післявоєнна вільна демократична й успішна Україна. Війна з ворогом вимагає від кожного з вас саме зараз ставати відповідальними й дорослими, надійними товаришами й помічниками всім тим, хто зараз в тилу й на фронті виборює нашу свободу й незалежність. Ми дуже віримо у вас. Після завершення навчання будемо чекати в Горішніх Плавнях. Роботи буде багато, робота буде цікавою. Я мрію  й сподіваюся, що в новому прогресивному українському суспільстві кожен із вас зможе перш за все реалізувати свої здібності», – звернувся до випускників Дмитро Биков. Побажав усім перемоги, миру, здоров’я, успіхів в усіх добрих справах.

Міський голова вручив золоті медалі та свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою десятьом випускницям загальноосвітніх навчальних закладів Горішніх Плавнів, привітав батьків.

Цього ж дня в усіх школах громади пройшли урочисті заходи з нагоди вручення документів про освіту випускникам 11 класів.

У 2022 році із закладів освіти Горішньоплавнівської громади випущено 190 одинадцятикласників, із яких 14 отримали свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою.