Де можна отримати психологічну допомогу?

25.07.2022, 15:34

Будь-яка людина може опинитися у стресовій ситуації. Причин для цього чимало: особисті труднощі (конфлікти, насильство, хвороби, самотність, матеріальна скрута, тривоги щодо майбутнього, проблеми на роботі  чи безробіття) або серйозні загрози у вашій громаді чи суспільстві, такі як стихійні лиха, надзвичайні ситуації, війна та її наслідки.

Не завжди людина може самотужки справлятися з несприятливими обставинами та пережитими негативними подіями. Важливо не лише усувати причини виникнення несприятливих обставин, але й дбати про свій психологічний стан та здоров’я і, за потребою, звертатися за своєчасною фаховою допомогою. 


За психологічною допомогою ви можете звернутися:

  • до фахівців обласного Центру психічного здоров’я. Ними надається безкоштовна психологічна допомога учасникам і свідкам травмуючих подій, постраждалим та їх родичам, внутрішньо переміщеним особам, родичам загиблих. 

         Зареєструвавшись (у будні дні з 9.00 год. до 15.30 год.) за номером: (0532) 50-62-04, ви можете отримати консультацію психіатра чи психолога, або зробити попередній запис на сеанс онлайн-консультування. Запис на безкоштовну консультацію також здійснюється за телефоном 095 182 22 75;

  • на гарячу лінію емоційної підтримки МОМ (Міжнародна організація з міграції) – 0800211444;
  • на платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню «СпівДія». Скористатися послугами психологічної та юридичної підтримки можна зареєструвавшись за посиланням:http://airtable.com/shrfgyZlko5UYxR9r


У межах Горішньоплавнівської територіальної громади 

психологічну допомогу ви можете отримати:


  • за місцем навчання вашої дитини (ЗДО та ЗОШ) працюють кваліфіковані психологи;


  • у рамках проєкту «ПОРУЧ» (створеним Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії та Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» ): на базі ЗОШ №2 (вул. Молодіжна, 25) та СЗОШ №5 ім. Л.І. Бугаєвської (вул. Конституції, 20) функціонують групи психологічної підтримки для підлітків та батьків, чиє звичне життя зламала війна;


  • у відділі соціальної роботи служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради (вул. Миру, 24, каб. 415).


  • у міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» (пр. Молодіжний, 6, кабінет психолога), тел. для довідок: 097 6731684 – для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю після 18 років.