Світлій пам’яті Олександра Григоровича Позивая

29.07.2022, 14:41

26 липня 2022 року на 70 році життя перестало битися серце Олександра Григоровича Позивая. Пішов за вічну межу глибоко шанований, добрий, чуйний чоловік, знаний і поважний працівник. 

Народився  Олександр Григорович Позивай 14 жовтня 1952 року в м.Долинське Кіровоградської області. Після навчання у школі в 1968 році вступив до Кіровоградського технікуму радянської торгівлі, де отримав фах техніка-технолога з приготування їжі. Проходив військову службу у військово-морському флоті.

Трудову діяльність на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті розпочав у травні 1976 року завідуючим магазином №11. У 1977-1986рр. працював завідуючим столової №8, кафе «Барбара».

У 1992 році Олександр Григорович закінчив навчання в Одеському технологічному інституту харчової промисловості, де здобув фах інженера-технолога. 

У 1992 році призначений на посаду директора комбінату громадського харчування та торгівлі. Із 1992 по 2013 роки обіймав посади заступника генерального директора комбінату по торгівлі і громадському харчуванню, начальника управління з соціальних питань та побуту.

У січні 2013 року Олександр Григорович звільнився у зв’язку із виходом на пенсію.

Активним був Олександр Григорович в громадській роботі: депутат Комсомольської міської ради V скликання (2006-2010рр.), голова постійної комісії міської ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку.

Олександр Григорович користувався заслуженим авторитетом у колективі Полтавського гірничо-збагачувального комбінату та серед містян. Йому були властиві цілеспрямованість і наполегливість у роботі, вимогливість до себе й підлеглих.

Неодноразово був нагороджений грамотами: Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації (2010р.), нагорода «Ветеран праці ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» (2012р.), Почесною грамотою ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» (2012р.).

Світла пам’ять про Олександра Григоровича Позивая – висококваліфікованого спеціаліста, чуйну, добру людину – назавжди залишиться в серцях його рідних, друзів, колег.Виконавчий комітет міської ради