Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

10.08.2022, 11:21

09 серпня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Дмитро Биков. У ході роботи члени виконавчого комітету опрацювали питання гуманітарного та соціального напрямків, економічної політики, бюджету, фінансів, майнових та природних ресурсів.

Спеціалісти служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики доповіли питання про негайне відібрання малолітніх дітей від батьків та їх влаштування; про надання малолітньому статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про визначення способу участі батька у вихованні малолітніх дітей; про надання дозволу на здійснення правочину стосовно житла малолітньої дитини. Відповідні проєкти рішень були розглянуті та погоджені. 

Заслухали начальника фінансового управління Аллу Говорун про виконання бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади за І півріччя 2022 року та затвердили звіт. Бюджет Горішньоплавнівської міської територіальної громади з урахуванням офіційних трансфертів за І півріччя 2022 року виконано по доходах у сумі 619 млн грн: по загальному фонду у сумі 518 млн грн, по спеціальному фонду – 101 млн грн. Видатки бюджету склали 360 млн грн: 336 млн грн – по загальному фонду, 24 млн грн – по спеціальному. 

Про результати фінансово-господарської діяльності КП «Рембудсервіс» за 2021 рік та за І півріччя 2022 року доповів директор Василь Фень. Зазначив, що загальна сума доходів складає 116% від запланованої, загальна сума витрат - 115% від запланованої. У результаті фінансово-господарської діяльності у 2021 році фактично отримано прибуток у сумі 73 тис. грн. У 2021 році кошти з місцевого бюджету надходили на фінансову підтримку підприємства в сумі 494 тис. грн, з них: 310 тис. грн – на придбання матеріалів, обладнання та інвентаря, 97 тис. грн – на заробітну плату та нарахування на неї, 87 тис. грн - на капітальний ремонт системи опалення в адмінбудівлі КП «Рембудсервіс». Директор комунального підприємства повідомив, що за І півріччя 2022 року підприємство отримало дохід від діяльності на 49% більше, ніж у І півріччі 2021 року. У І півріччі 2022 року кошти з місцевого бюджету надходили на фінансову підтримку підприємства в сумі 815 тис. грн, з них: 105 тис. грн – на придбання матеріалів, обладнання та інвентаря, 710 тис. грн – на заробітну плату та нарахування на неї. Василь Фень доповів: «На даний час заборгованості із виплати заробітної плати працівникам немає». Члени виконавчого комітету взяли до відома звіт директора комунального підприємства «Рембудсервіс» про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2021 рік та за І півріччя 2022 року.

Члени виконавчого комітету схвалили проєкт Програми щодо приведення захисних споруд цивільного захисту комунальної форми власності у готовність до укриття населення на 2022 рік. Очільник Горішньоплавнівської громади Дмитро Биков повідомив, що Уряд дозволив міським бюджетам профінансувати роботи з підготовки громад до нового опалювального сезону 2022-2023 років і роботи з облаштування найпростіших укриттів у бюджетних закладах. Кошти з бюджету громади виділено на обладнання наявних найпростіших укриттів у медичних та освітніх закладах міста. Навчання в школах планується проводити за змішаною формою (очне та онлайн)». 

Ухвалили проєкт Програми фінансової підтримки правоохоронних органів, які перебувають на території громади. Виділили субвенцію 550 тис. грн на придбання автомобіля для несення служби відділу поліції №2 на території Горішньоплавнівської міської територіальної громади. 

Також ознайомилися з інформаціями житлового відділу про результати засідання наглядової ради у сфері розподілу соціального житла та розподілу й утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій.