Перевірка готовності закладів освіти до нового навчального року

19.08.2022, 13:35

17 серпня 2022 року в місті було здійснено перевірку готовності закладів загальної середньої та позашкільної освіти до нового 2022-2023 навчального року.


Упродовж літа у школах громади велася робота щодо приведенню захисних споруд у відповідність до рекомендацій Державної служби з надзвичайних ситуацій. Уже завершені роботи в укриттях ЗОШ №1, ЗОШ №2, Дмитрівської школи, де виконані поточні ремонти, облаштовані місця для сидіння, зроблено запас води. Завершуються роботи в ЗОШ №6, де відремонтовано системи вентиляції, електропостачання, облаштовано аварійний вихід, санвузол. Розпочато роботи з ремонту укриттів у СЗОШ №4 та СЗОШ №5. Із міського бюджету витрачено більше 500 тис грн, ще планується використати 1 млн 700 тис грн.


П’ятикласники із 1 вересня 2022 року навчатимуться за програмою Нової української школи. З місцевого бюджету використано близько 220 тис. грн на поточні ремонти кабінетів для учнів 5 класів, які виконувалися працівниками школи та батьками. 

У школах громади частково виконані поточні ремонти коридорів, сходових клітин, кабінетів господарським способом. На придбання будівельних матеріалів використано 220 тис. грн з місцевого бюджету.

На придбання та технічне обслуговування засобів пожежогасіння з міського бюджету виділено 155 тис. грн. Для забезпечення опалення в зимовий період за бюджетні кошти придбано 2 газові котли в Солошинську філію ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (160 тис. грн).

У школах Горішньоплавнівської громади завершується підготовка системи опалення до роботи в опалювальний період 2022-2023 років, отримані паспорти та акти готовності до роботи, проведено обстеження вентиляційних каналів.