Вітання з Днем фізичної культури і спорту

12.09.2022, 13:24

Напередодні Дня фізичної культури і спорту України в малій залі міського Палацу культури і творчості привітали спортсменів, тренерів, викладачів, ветеранів спорту із професійним святом. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про загиблих у російсько-українській війні.

Заступник міського голови Надія Угнічева у вітальному слові зазначила, що наше місто завжди славилося своїми талантами, і спортивними зокрема. Імена наших спортсменів вписані в історію не тільки міста, області, нашої країни, їх знають на міжнародному рівні. У складний воєнний час вони змогли вибороти 18 медалей на Кубку світу, чемпіонатах Європи і світу, Суперкубку ICF: Людмила Лузан, Людмила Кукліновська, Олег Кухарик, Павло Алтухов, Тарас Міщук, Ігор Трунов. Саме сьогодні спортсмени ДЮСШ №1 відділення кульової стрільби беруть участь у чемпіонаті Європи, що проходить у м.Вроцлаві Польща. 

«Наше місто не тільки пишається спортсменами, а й надає підтримку. Спорт є однією з пріоритетних галузей, яка повинна розвиватися. І щорічно на підтримку й розвиток спорту виділяється достатньо коштів: на покращення матеріально-технічної бази, фінансування спортивних зборів, змагань, розпочинаючи із міських і закінчуючи міжнародними. Тільки на фінансування щомісячних стипендій і одноразових винагород спортсменам у цьому році із міського бюджету виділено більше мільйона гривень», – підсумувала Надія Угнічева. Побажала гарного настрою, здоров’я і нових спортивних досягнень у мирній Україні.

За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту, високий професіоналізм, відданість справі, підготовку спортсменів високого класу та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Подяку міського голови оголошено тренеру ІІ категорії, тренеру-викладачу з веслування на байдарках і каное ДЮСШ № 3 м. Горішні Плавні Максимові Апшаю; тренеру ІІ категорії, тренеру-викладачу з плавання ДЮСШ № 1 м.Горішні Плавні Артемові Лашку; майстру спорту України з плавання, вихованці ДЮСШ № 1 м. Горішні Плавні Юлії Ткаченко. Також Юлії Ткаченко вручено посвідчення про присвоєння почесного звання «Майстер спорту України» та значок.

З нагоди Дня фізичної культури і спорту сертифікати на грошові винагороди вручено спортсменам і тренерам ДЮСШ №1 і №3, веслувального клубу «Гірник», громадської організації «Горішньоплавнівська міська федерація стрільби», громадської організації «Міська федерація дзюдо «Лікург», відокремленого підрозділу «Федерація плавання України в Полтавській області» за вагомий особистий внесок у розвиток спорту в місті, за високі спортивні досягнення на змаганнях державного рівня та професійну майстерність у підготовці спортсменів. 

До привітань приєдналися начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков. 

Зі словами глибокої вдячності звернулися до ветеранів спорту, присутніх на заході, які присвятили себе вихованню молодого покоління, посіяли зерна спортивних успіхів: Юрія і Людмили Омельянців, Зої і Володимира Джулаєвих, Тамари Оришич, Валентини Лобойченко.

Тож нехай спортивні досягнення примножують славу й авторитет нашого міста під мирним небом України й в усьому світі.

Вітали спортивну громаду нашого міста колективи міського Палацу культури і творчості.