Засідання двадцять п’ятої сесії Горішньоплавнівської міської ради

22.09.2022, 15:30

20 вересня у великій залі міської ради міський голова Дмитро Биков провів засідання двадцять п’ятої сесії Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області восьмого скликання.

Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять земляків, бійців, загиблих на російсько-українській війні. Це:  

солдат Іван БІЛЕЦЬКИЙ,

старшина Денис СВИРИДОВ,

солдат Євгеній СЕМЕНОВ,

старший лейтенант Віктор ДИЧУК,

солдат Олексій БРІДНЯ,

солдат Анатолій НАЗАРОВ,

головний сержант Ярослав ТАРАН,

солдат Володимир ГАРМАШ,

старший солдат Олександр КРАВЧЕНКО,

солдат Денис КОШЕВИЙ,

лейтенант Олексій ЯЦКОВ,

старший солдат Вячеслав КІНДЕР,

солдат Дмитро БЄЛІКОВ, 

молодший сержант Олег ОЛЕКСЮК,

молодший сержант Олександр ВІЛЬЧИНСЬКИЙ,

старший солдат Олександр ФЕДОРЧУК,

головний сержант Сергій ХАРЛАМОВ, 

старший солдат Євген ЛОПУЦЬКО.

Заслухали директора департаменту житлово-комунального господарства Петра Василюка про внесення змін Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Виділено 6,6 млн грн на прибирання території, збирання та вивіз сміття, очищення урн, очищення від снігу, вивіз сміття (скверів, парків, автобусних зупинок, "карманів",  об’єктів соцкультпобуту, окремих територій вулиць); механізоване прибирання проїжджої частини вулиць міста (розчищення від снігу, посипання, чергування та інше); миття і полив доріг та тротуарів. Також виділено 93 тис. грн на утримання зовнішнього освітлення територіальної громади (світлофорних об'єктів, флагштоків, відеоспостереження). На забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги, у 2022 році для КЖРЕП №1, КП «Міськсвітло», КП ВУВКГ виділено усього 1,6 млн грн. По департаменту ЖКГ знято 1,3 млн грн. 

Внесено зміни до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021-2025 роки. Із КП   «СпецЕко» знято 6,6 млн грн.

У рамках Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків Горішньоплавнівської територіальної громади на 2019-2022 роки на заходи з виконання капітального ремонту житлового фонду Горішньоплавнівської територіальної громади на 2022 рік виділено 2,8 млн грн.

Затвердили Положення «Про порядок компенсації витрат за безкоштовне перевезення мешканців Горішньоплавнівської міської територіальної громади, за виключенням пільгових категорій, за рахунок бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі території Горішньоплавнівської територіальної громади    № 32 «Південний-Кияшки-Салівка». Мета - забезпечення населення територіальної громади безкоштовним щоденним проїздом міським автотранспортом, створення умов для розвитку пасажирського транспортного обслуговування.

У зв’язку з   особистою заявою припинено достроково повноваження депутата Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області восьмого скликання Лук’яненко Вікторії Анатоліївни, обраної від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Погоджено укладання договорів закладами охорони здоров'я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2022 рік для тих медичних працівників, які необхідні громаді. 

Внесено зміни до Положення про стимулювання обдарованих і талановитих дітей та педагогічних працівників. Начальник відділу освіти Лілія Щербина зазначила, що педагогічні працівники будуть отримувати щомісячну премію у розмірах від 2 тис. грн до 3 тис. грн, якщо учні будуть мати високий та достатній рівень навчальних досягнень за результатами ДПА у формі ЗНО або національного мультипредметного тесту (НМПТ) за умови участі в тестуванні з конкретного предмета не менше 40% випускників класу. Директори закладів загальної середньої освіти отримають щомісячну премію, якщо заклад має високий показник у рейтингу шкіл Полтавської області за результатами ЗНО, у таких розмірах: 1-10 позиція у рейтингу – 5000 грн; 11-20 позиція у рейтингу – 3000 грн.

Затверджено Порядок забезпечення безоплатним харчуванням дітей військовослужбовців за рахунок бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади, який регламентує забезпечення безоплатним харчуванням за рахунок коштів бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади в закладах дошкільної та загальної середньої освіти громади дітей військовослужбовців, які перебувають на службі у Збройних силах України на час безпосередньої участі в заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України,  дітей батьків-інвалідів війни та дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції і здійснення заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України,  перебуваючи безпосередньо в районах та в період здійснення зазначених заходів. 

Депутати Горішньоплавнівської міської ради опрацювали фінансові питання. Внесли зміни до бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2022 рік. Доходи бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади затверджені в сумі 1,021 млрд грн, зокрема за загальним фондом бюджету – 888 млн грн та за спеціальним фондом бюджету – 133 млн грн. Видатки бюджету територіальної громади затверджено в сумі 1,1 млрд грн, зокрема за загальним фондом – 918 млн грн та за спеціальним фондом – 192 млн грн. Загальний обсяг видатків бюджету збільшено за рахунок передачі фінансовому управлінню в резервний фонд місцевого бюджету 63 млн грн. Станом на 01 вересня 2022 року резервний фонд бюджету територіальної громади затверджено в обсязі 23,5 млн грн.

Розглянули питання економічного розвитку та ресурсів, житла, поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури й містобудування.