Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

18.11.2022, 14:09

15 листопада міський голова Дмитро Биков провів чергове засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради.

Розглянули питання гуманітарного та соціального напрямків, зокрема про встановлення опіки над малолітнім, про призначення та реєстрацію помічника дієздатній фізичній особі, доповнення списку дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з листопада 2022 року.

Ухвалили проєкти Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2023-2025 роки й Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області» на 2023-2025 роки; Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2023-2026 роки»; Програми забезпечення житлом окремих категорій громадян Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2023-2027 роки; Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на військову службу у 2023 році.

До автобусного маршруту № 29 «Південний – Низи» додали зупинки «Будівельників» і «Митниця» по вулиці Будівельників. Встановили режим роботи маршруту 2 рази на тиждень 2 рейси на день.

Заслухали директора КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» Павла Сніжка про результати фінансово-господарської діяльності комунального виробничого підприємства «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» за 9 місяців 2022 року. Зазначив, що за підсумками роботи 9 місяців 2022 року підприємство одержало прибуток у розмірі 23 475 тис. грн, до опалювального сезону підготовлено: 5 котелень та 2 теплогенераторні сумарною потужністю 110,3 МВт/год, 53,917 км (100%) теплових мереж (у двотрубному обчисленні), а також замінено 0,919 км теплових мереж у 2-х трубному вимірі, при запланованих 0,803 км, тобто 114%. Розпочато ІІ етап проєкту «Реконструкція будівлі центральної опалювальної котельні» на суму 3 813 355,82 євро із залученням коштів іноземних інвесторів та місцевого бюджету, яким передбачено постачання, монтаж та введення в експлуатацію біопаливного котла потужністю 7 МВт у котельні по пр.Енергетиків, 31. Впровадження проєкту призведе до зниження викидів СО13,4 т/рік та заміщення природного газу 6 534 тис.м3/рік. Заплановано реконструкцію приміщення котельні зі встановлення котла з автоматизованою системою подачі палива,  буде працювати на пелетах. Передбачається, що в міжопалювальний період котельня забезпечить місто тепловою енергією для потреб гарячого водопостачання, а в опалювальний період буде надавати теплову енергію до системи опалення в частині догріву теплоносія, зменшуючи витрати природного газу. На даний час розроблений проєкт, отриманий висновок з оцінки впливу на довкілля в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, виконані підготовчі роботи з будівництва, завезено частину технологічного обладнання, проводяться загально будівельні роботи, але у зв’язку з воєнним станом у країні спільно із представниками НЕФКО вирішується питання доставки котла на територію міста.

Усі роботи з капітального ремонту, реконструкції та модернізації об'єктів системи теплопостачання направлені на зменшення питомого споживання енергоресурсів при виробництві теплової енергії та гарячої води і втрат теплової енергії при транспортуванні теплоносія. Міський голова Дмитро Биков відзначив, що, незважаючи на воєнний час підприємство крокує до нових технологій. Подякував директору Павлу Сніжку, трудовому колективу за роботу. 

Директор КП ВУВКГ Сергій Ярош доповів про результати фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради» за 9 місяців 2022 року. Директор комунального підприємства прозвітував, що в рамках виконання інвестиційної програми КП ВУВКГ на 2022 рік:

 1. Придбано та встановлено сучасне енергоефективне насосне обладнання німецьких виробників HOMA та Wilo на дільницю «Міські мережі водовідведення» у кількості 5 одиниць, загальною вартістю – 329,2 тис. грн. 

 2. Проводяться роботи із заміни аварійних вводів холодного водопостачання в житлових будинках м. Горішні Плавні Полтавської області. У 2022 році проведено заміну 5 вводів, на загальну суму 241,4 тис. грн. 

 3. Здійснюється технічне переоснащення вузлів регулювання подачі питної води на розподільчих мережах у місті Горішні Плавні Полтавської області  (запірна арматура). Придбано у 2022 році: 18 один. засувок та затворів на суму 557,8 тис. грн.

 4. Заміна аварійної ділянки трубопроводу до бойлерної 15 мікрорайону ПЕ 200, 10 м із монтажем обвідного трубопроводу між двома вводами води та встановленням запірної арматури. Вартість - 46,7 тис. грн. 

 5. На каналізаційних насосних станціях №1-Б; 9 та 8 виконано реконструкцію системи опалення з централізованого на електричне, шляхом встановлення електрообігрівачів, вартість – 52,8 тис. грн.

 6. На насосній станції ІІІ водопідйому встановлено прилади обліку електроенергії (2 один.). Вартість - 48,9 тис. грн.

 7. Проводяться роботи по капітальному ремонту аероакселатора № 3. Наразі вартість робіт - 344,8 тис. грн.

 8. На дільниці «Водоочисні споруди» проведено заміну хлоратору води

   (1 один.). Вартість - 83,4 тис. грн.

 9. Проводиться перепідключення споживачів мікрорайону Золотнище до нового водоводу. Вартість - 59,3 тис. грн.

Дмитро Биков відзначив успішну роботу підприємства, директора Сергія Яроша, усього колективу.  

Затверджено план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2023 рік. Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади доповіла Ірина Артемчик, заступник начальника фінансового управління. Начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Владислав Великородний прозвітував про організацію роботи міської призовної комісії під час дії воєнного стану.