Вітали перших будівничих міста

30.11.2022, 14:21

У Палаці культури і творчості відбулися урочистості, присвячені Дню першопрохідця. Привітати шановне зібрання з Днем першопрохідця й Днем народження міста прибув міський голова Дмитро Биков.

 Присутні хвилиною мовчання  вшанували всіх, хто поліг у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

Вітаючи перших будівничих міста, Дмитро Биков підкреслив, що дуже радий бачити всіх у цій залі і що ніякі повітряні тривоги не завадять відзначити це свято. У святковій промові міський голова сказав: «Вітаю вас зі святом - Днем першопрохідця й Днем народження нашого улюбленого міста. Своїм розвитком і досягненнями місто завдячує вам, бо ви стояли біля витоків його будівництва в шістдесяті роки XX століття. Сьогодні ми вперше святкуємо цей день під час воєнного стану. Перед країною, перед містом стоять нові виклики і складні завдання. Ми допомагаємо Збройним силам України, людям, які опинилися в складних життєвих умовах внаслідок воєнних дій. Але ми ніколи не забуваємо про ваш трудовий подвиг, вашу самопожертву. Ми завжди пишаємося вами, ви залишаєтеся для нас і молодого покоління прикладом. Бажаю здоров’я, мирного неба і перемоги вам і вашим родинам. Нехай кожен день буде сповнений оптимізмом і бадьорістю духу. Зі святом вас!».

У цей святковий вечір за вагомий особистий внесок у будівництво міста та багаторічну сумлінну працю на благо територіальної громади, активну громадянську позицію та з нагоди Дня першопрохідця членам громадських організацій «Клуб першопрохідців «Полтавська магнітка» та «Спілки першозасновників Полтавського ГЗК» Дмитро Биков вручив подяки міського голови.

Колективи міського Палацу культури і творчості вітали перших будівничих міста яскравими художніми номерами.