Освоєння фінансових ресурсів міського бюджету прискорилось

9.04.2012, 11:38

Днями перший заступник міського голови Д.Г. БИКОВ провів чергову нараду з ке-рівниками підрядних організацій щодо реалізації шести міських проектів (на фото). Її учасником був і начальник управління з інвестицій і будівництва міськвиконкому О.М. КРАВЧЕНКО.
Минулоріч не вдалося освоїти всі заплановані в міському бюджеті фінансові ресурси для реалізації ряду міських проектів. Хоча за окремими з них були проведені тендери і навіть розпочали реконструкцію і будівництво визначених об’єктів. Нинішнього року підрядні організації активно продовжують виконання робіт, передбачених проектами. Дмитро Геннадійович запропонував учасникам зібрання детально обговорити хід справ на кожному об’єкті, визначити проблеми і шляхи їх вирішення.
Так по-першому проекту «Реконструкція приймальної камери міських каналізаційних споруд» підрядник (ТОВ «Легбудпроект») повідомив, що на сьогодні готовність об’єкта складає 88%. Незважаючи на те, що доведеться кардинально змінювати розміщення водопровідної мережі, у середині травня всі завдання, передбачені проектом, будуть завершені.
Успішно розпочаті роботи по широкомасштабному, високовартісному проекту (6 млн грн) «Реконструкція каналізаційної насосної станції 1-Б». У ході його реалізації особливих складнощів не виникає. За 10 днів необхідно переробити проект. Як повідомив О.М. Кравченко, для цього укладено угоду з проектантами. Є певні відставання від графіка виконання робіт. Виконавець (ТОВ «Легбудпроект») пообіцяв надолужити їх протягом травня-червня, а також відновити графік виконання завдань з урахуванням змін в проектній документації на даний об’єкт.
Нині на 70% виконані обсяги робіт проекту «Розширення та реконструкція споруд для збирання побутових відходів». Протягом 20 днів, тобто до 1 травня, його реалізація буде завершена. Натомість Олександр Михайлович поінформував присутніх про те, що виникли певні проблеми. Він зазначив, що є непоодинокі звернення мешканців стосовно перенесення контейнерних майданчиків у більш зручне, на їх погляд, місце. Їх розміщення і реконструкцію обов’язково погоджують з міською СЕС. При розташуванні контейнерних майданчиків також враховується схема розміщення усіх інженерних мереж, шляхи під’їзду, схема санітарного очищення міста. Перший заступник міського голови запропонував найближчим часом обговорити всі спірні питання безпосередньо на території кожного з шести неузгоджених контейнерних майданчиків.
До 8 травня має завершитися реалізація міського проекту «Влаштування пішохідної доріжки вздовж вул. Леніна до вул. Радянської», а  до 11 травня – «Благоустрій території житлових будинків вул. Миру, 27 та вул. Леніна, 36”. На останньому об’єкті підрядники працюють з випередженням графіка. До кінця травня підрядники пообіцяли виконати всі роботи, передбачені проектом «Реконструкція освітлення вул. Леніна». Отже, на даний момент особливих проблем щодо реалізації названих міських проектів не виникає, всі роботи виконуються згідно з попередніми планами.
Таїсія ЛИМАНСЬКА.
Фото автора.