Сесія Горішньоплавнівської міської ради

21.03.2023, 16:23

21 березня міський голова Дмитро Биков провів засідання тридцять першої  сесії Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області восьмого скликання. Участь у роботі засідання взяли 26 депутатів.


Міський голова Дмитро Биков зазначив: «На російсько-українській війні гинуть найкращі, найсміливіші воїни України. І серед них наші земляки: 


майор Микола ЗАЙЦЕВ, 

солдат Сергій ГИРМАН, 

солдат Олександр БІЛОКОНЬ, 

капітан ІІІ рангу Віталій КОНДАКОВ, 

солдат Олександр ШАЛЕСНИЙ, 

підполковник Євгеній ВОЛОШИН, 

солдат Іван БІЛЕЦЬКИЙ,

старшина Денис СВИРИДОВ,

солдат Євгеній СЕМЕНОВ,

старший лейтенант Віктор ДИЧУК,

солдат Олексій БРІДНЯ,

солдат Анатолій НАЗАРОВ,

головний сержант Ярослав ТАРАН,

солдат Володимир ГАРМАШ,

старший солдат Олександр КРАВЧЕНКО,

солдат Денис КОШЕВИЙ,

лейтенант Олексій ЯЦКОВ,

старший солдат Вячеслав КІНДЕР,

солдат Дмитро БЄЛІКОВ, 

молодший сержант Олег ОЛЕКСЮК,

молодший сержант Олександр ВІЛЬЧИНСЬКИЙ,

старший солдат Олександр ФЕДОРЧУК,

головний сержант Сергій ХАРЛАМОВ, 

старший солдат Євген ЛОПУЦЬКО, 

старший сержант Олександр ЧУГАІНОВ,

молодший сержант Андрій КУЧЕРЕНКО,

молодший сержант Олег СКРИПКА,

солдат Павло КИРИЛЕНКО,

солдат Володимир ДЕМКІВ,

солдат Андрій ЧЕРНЯ,

солдат Едуард ГРИЦЕНКО,

старший сержант Олександр ПІВЕНЬ, 

солдат Національної гвардії України Вадим МОТІЄНКО,

майор Іван МАРТИНОВ,

солдат Дмитро ЛИСАЧЕНКО,

матрос Віталій ВЕРНИДУБ,

солдат Максим ЧИСТЯКОВ,

солдат Володимир НЄКРАСОВ,

старший солдат Олександр ВОРОБЙОВ, 

сержант Національної гвардії України Едуард МИРОШНИЧЕНКО,

солдат Віктор КОЛІСНИК, 

солдат Артем ДМИТРІЄНКО,

молодший сержант Олександр КОЗЛОВСЬКИЙ,

старший солдат Ростислав ЛЕДОВСЬКИЙ,

солдат Владислав ГОЛУБ, 

солдат Віталій ОЗЮМЕНКО,

солдат Олександр ТЕРЛЕНКО,

солдат Олексій ХАНІЛЕВИЧ,

старший солдат Олександр КОВАЛЕНКО. 


Прошу вшанувати пам’ять загиблих героїв-земляків хвилиною мовчання».

         

Начальник першого відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Едуард Марченко вручив посмертно родині загиблого бійця Вячеслава Кіндера орден «За мужність» ІІІ ступеня за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі   (Указ Президента України за № 619/2022 від 31 серпня 2022 року). 


Питання житлово-комунального господарства доповів Петро Василюк, директор департаменту житлово-комунального господарства. Розглянули проєкт рішення про внесення змін до додатків Програми розвитку житлово- комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Мета програми полягає в реалізації комплексу заходів, спрямованих на підвищення ефективності та надійності житлово-комунального господарства та забезпечення сталого розвитку Горішньоплавнівської територіальної громади для задоволення потреб населення. Виділили кошти на поховання військових на 2023 рік 2,7 млн грн. На функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги у 2023 році виділили додатково 2,7 млн грн.У рамках внесків до статутного капіталу комунальних підприємств на 2023 рік виділили 19,6 млн грн для КВП «Теплоенерго»; 3,9 млн грн для КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства». 


Внесено зміни до Програми з будівництва об'єктів комунальної власності Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2022-2025 роки. За програмою виділено 3 млн грн. 


Опрацьовано й прийнято ряд організаційних питань: про затвердження складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Горішньоплавнівській міській раді, про дострокове припинення повноважень депутата Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області восьмого скликання Жулі Романа Вікторовича. Внесено зміни до Програми протистояння реальним та потенційним загрозам на 2023 рік. Головний бухгалтер виконавчого комітету Наталія Стайко поінформувала про передачу з бюджету громади 100 тис. грн на реабілітацію дітей з інвалідністю.


Депутати Горішньоплавнівської міської ради ухвалили рішення про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2023 рік. Визначено 32 спортсмени. Виплати стипендій будуть здійснюватися згідно з Положенням про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні з олімпійських видів спорту. 


Погодили зміни до міської програми «Забезпечення зубного протезування пільгової категорії населення на 2021-2023 роки».


Внесли зміни  до Комплексної програми  соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської територіальної громади Полтавської області на 2021-2023 роки. Збільшили обсяг коштів на виконання програми на  2023   рік  до 12,4 млн грн. Затвердили положення про Управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області та його структурні підрозділи. УСЗН забезпечує виконання на території Горішньоплавнівської    міської територіальної громади  повноважень, встановлених законодавством України, у сфері надання соціальної підтримки сім’ям з дітьми, особам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, малозабезпеченим та іншим соціально вразливим верствам населення; захисту прав та реалізації соціальних гарантій, визначених законодавством України для окремих категорій населення, зокрема: ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України; громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; внутрішньо переміщених осіб.


Затвердили договір про грант між Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) та Горішньоплавнівською міською радою Кременчуцького району Полтавської області. Мета залучення гранту – фінансування проєкту «Технічне переоснащення об’єктів водопостачання в місті Горішні Плавні Полтавської області з підвищенням енергоефективності їх роботи». Розмір гранту – 415 442 євро. Міський голова Дмитро Биков прокоментував: «Мені приємно відзначити, що ми маємо успішний досвід роботи з НЕФКО, позитивну кредитну історію. Завдяки нашій тісній співпраці навіть у військовий час продовжуємо реалізацію проєкту з технічного переоснащення об’єктів водопостачання міста. Грант 415 тис. євро -безповоротна фінансова допомога, яку нам вдалося залучити. Це великі кошти. І це велика спільна перемога працівників виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради й комунального підприємства ВУВКГ».


Опрацювали проєкт рішення про заходи з реалізації проєкту щодо технічного переоснащення об’єктів водопостачання в м. Горішні Плавні.


Розглянули фінансові питання. Начальник фінансового управління Алла Говорун доповіла про зміни до бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2023 рік. За рахунок вільного залишку загального фонду збільшуються видатки на 40,2 млн грн. Відділу освіти виділено 3,5 млн грн для придбання шкільного автобуса в опорний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області». Управлінню охорони здоров’я – 3,1 млн грн на придбання устаткування, медичного обладнання та медичних виробів для   хірургічного відділення (гнійна сторона), на придбання двох насосів каналізаційних та дизельного генератора, на проведення ремонтів у відділеннях. Відділу культури - 609 тис. грн на придбання товарів, робіт і послуг. Департаменту ЖКГ – 29,7 млн грн на поповнення статутного капіталу комунальних підприємств. Управлінню містобудування та земельних відносин – 2,4 млн грн на розробку проєктної та містобудівної документації. Також за рахунок залишку на початок року коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва спеціального фонду збільшуються видатки на 1,2 млн грн. Управлінню містобудування та земельних відносин на виготовлення документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки.


На 2023 рік визначено резервний фонд бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади в розмірі 28,4 млн грн. Станом на 01.03.2023 обсяг коштів резервного фонду становить 25 млн грн.


Також депутати Горішньоплавнівської міської ради опрацювали питання приватизації та обліку комунального майна, житла, поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування.


На завершення засідання міський голова Дмитро Биков відзначив кращих працівників житлово-комунального господарства. За сумлінне виконання службових обов'язків, професіоналізм, високоефективну господарську діяльність та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства Подякою Полтавської обласної ради нагороджено Косенка Леоніда – директора приватного підприємства «Міськліфт» міста Горішні Плавні. 


Почесною грамотою виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради за багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію, створення комфортних умов для оздоровлення дітей, змістовну організацію їх дозвілля й відпочинку та з нагоди 60-річного ювілею нагороджено Мартинович Наталію - директора комунального підприємства дитячого спортивно-оздоровчого центру «Горизонт». 


За   вагомий внесок у забезпечення безперебійного функціонування об’єктів критичної інфраструктури, створення комфортних умов для проживання населення, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Подяки міського голови оголошено:

 • Волошину Олександрові – електрогазозварнику 5 розряду комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 1;
 • Зайцевій Тетяні – інспектору з кадрів комунального підприємства «Міськсвітло» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області»;
 • Івлєву Валерію – директору комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство ритуальних та похоронних послуг «Вічність»;
 • Лисенку Ігореві – слюсарю з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики 5 розряду комунального виробничого підприємства «Теплоенерго» м. Горішні Плавні»;
 • Новіку Олександрові – електромонтеру з ремонту та обслуговування електроустаткування 4 розряду комунального виробничого підприємства «Теплоенерго» м. Горішні Плавні»;
 • Рибак Валентині – начальнику сантехнічної дільниці №2 комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 1;
 • Сізіковій Юлії – машиністу насосних установок 2 розряду дільниці «Міські мережі водовідведення» комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області;
 • Сургай Тетяні – лаборанту хімічного аналізу 3 розряду лабораторії контролю якості води та стоків комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області;
 • Туль Марині – майстру дільниці з експлуатації та ремонту житлового фонду комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 1;
 • Чепурній Любові – машиністу компресорних установок 3 розряду дільниці «Каналізаційні очисні споруди» комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області;
 • Ямковенку Олександрові – слюсарю-сантехніку 4 розряду комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 1.


За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, пильність та професіоналізм у забезпеченні порядку та схоронності майна установи вручили Подяки міського голови Бондаренко Вірі - черговій інформаційно-довідкової служби адміністративно-господарського відділу виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області; Семиволосу Миколі - черговому інформаційно-довідкової служби адміністративно-господарського відділу виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.