Засідання координаційної ради у сфері запобігання та протидії домашньому насильству й насильству за ознакою статі, торгівлі людьми

29.03.2023, 15:35

29 березня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради за головування заступника міського голови Надії Угнічевої відбулося засідання координаційної ради у сфері запобігання та протидії домашньому насильству й насильству за ознакою статі, торгівлі людьми.

У роботі засідання також взяли участь члени координаційної ради: начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконкому Горішньоплавнівської міської ради Марина Горбенко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко, начальник відділу усиновлення, опіки та піклування Марина Малохатько, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Качанова, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Наталія Полова, міський педіатр Максим Коломієць, заступник начальника управління соціального захисту населення Ірина Деревягіна, директор ТЦСО «Калина» Надія Сакун, начальник сектору превенції відділення поліції № 2 Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області Ігор Лайло, керівник апарату Комсомольського міського суду Полтавської області Данило Ковтун, прокурор Горішньоплавнівського відділу Кременчуцької місцевої прокуратури Ярослава Тютюнник, начальник Кременчуцького міського сектору Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Тетяна Гнатюк інші. 

Заступник міського голови, координатор виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству й насильству за ознакою статі Надія Угнічева привітала присутніх і побажала всім плідної роботи. У вступному слові підбила підсумки здійснених заходів із попередження домашнього насильства в січні-березні 2023 року. Повідомила, що за січень-березень 2023 року до відділу у справах сім’ї та молоді з відділення поліції надійшло 87 повідомлень, із них підтверджено 35 фактів скоєння домашнього насильства. 23 особи та 3 неповнолітні дитини отримали психологічну, соціальну чи патронатну  допомогу, родини взяті під соціальний супровід. За звітний період спостерігається збільшення випадків домашнього насильства (35 повідомлень). Упродовж аналогічного періоду 2022 року зареєстровано 23 факти. Надія Угнічева поінформувала, що після проведеної роботи кількість повторних викликів у січні-березні 2023 року зменшилася. Також зменшилася кількість фактів насильства в багатодітних родинах ВПО.

У ході засідання члени координаційної ради опрацювали питання здійснення соціального патронату, забезпечення безпечного середовища для людей похилого віку та одиноких пенсіонерів, профілактики насильства серед даної категорії громадян. Визначили напрямки подальшої роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству й насильству за ознакою статі, торгівлі людьми.