УВАГА АКЦІЯ!

18.04.2012, 16:13

УВАГА АКЦІЯ!
Шановні громадяни міста Комсомольська!

З 16 квітня по 06 травня 2012 року Всеукраїнським благодійним Фондом “Серце до серця” всьоме проводиться акція по збору коштів для закупівлі медичного обладнання для дітей з різними видами захворювань.
У 2012 році організовується збір коштів для закупівлі інсулінових помп для дітей хворих на цукровий діабет.  
Проведення акції на Полтавщині підтримується обласною державною адміністрацією, на що дані відповідні доручення заступника голови — керівника апарату облдержадміністрації  Пархоменка В.О.
Оргкомітет по проведенню акції “Серце до серця” в м. Комсомольську пропонує навчальним та медичним закладам, підприємствам, установам та організаціям міста приєднатися до цієї суспільнокорисної благодійної справи та стати учасниками Всеукраїнської акції. В 2011 році на Полтавщині було зібрано 143 485, 79 грн.
В 2012 році вирішено організувати збір благодійних коштів по місту через довірених представників трудових та учнівських колективів, відмовившись від збирання коштів волонтерами у скриньки.
Пропонуємо організаціям визначити відповідальну особу (представника трудового колективу), який доведе дане звернення до відома колективу та перерахує зібрані кошти на розрахунковий рахунок акції.
Проведення акції у навчальних та медичних закладах, на підприємствах, установах та організаціях має закінчитися 03 травня 2012 року. Підрахунок цих коштів може здійснюватись комісіями зазначених організацій за участі представників організаційного комітету та волонтерів. У  цей же день кошти мають бути  перераховані на єдиний рахунок акції через відділення будь-якого банку в м. Комсомольську.
         Головним банківським партнером є ВАТ «КРЕДОБАНК».
Національні та державні телерадіоканали широко висвітлюватимуть проведення Акції: транслюватимуть перебіг Акції та суміжних заходів; слугуватимуть для оприлюднення результатів збору та подальших закупівель медичного обладнання. Загальна сума зібраних коштів буде оприлюднена у засобах масової інформації.
Контроль зібраних коштів.
Контроль зібраних коштів здійснюватиметься Наглядовою Радою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», а також відповідними органами державної влади. Кожен бажаючий може контролювати рух коштів через Інтернет-сторінку Фонду (www.fsds.in.ua). Також на веб-сторінці буде розміщена інформація про загальну суму зібраних коштів та роз’яснення витрат на придбання медичного обладнання, адресу його встановлення.
Рахунок для благодійних внесків:
р/р 2600501306399 в Київському відділенні центральної філії ПАТ «КРЕДОБАНК», МФО 325365
ЄДРПОУ 34354227
Найменування платежу: «благодійний внесок на придбання медичного обладнання для Полтавської області від (назва підприємства, установи, організації м. Комсомольська».
         Копії квитанцій просимо надати 04.05.2012 року Комсомольському міському центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, як організації, відповідальній за узагальнення результатів акції “Серце до серця” по місту Комсомольську (директор центру О.О. Запсельська, тел. 2 57 03, вул. Миру. буд. 8, І поверх, e-meil: csssdm@fline.com.ua).
Оргкомітет