ПАМ’ЯТКА про забезпечення громадян засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення

18.04.2012, 16:17

 

ПАМ’ЯТКА
про забезпечення громадян засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення (телетюнерами)

В Україні вже збудовано і на повну потужність працює телемережа цифрового наземного ефірного мовлення. Це означає, що тепер через звичайну антену можна дивитися безкоштовно понад 20 (незабаром 32) українські телеканали у високій цифровій якості зображення та звуку. Для приймання цього сигналу необхідно між антеною та телевізором підключити спеціальний пристрій – телетюнер.
Враховуючи важливу соціальну складову процесу переходу на цифрове ефірне мовлення, 21 березня 2012 року Урядом прийнято постанову «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення».
Зазначеним рішенням Кабінету Міністрів України визначено категорії громадян, які безкоштовно можуть отримати зазначені засоби (телетюнери), а саме:

 1. усі інваліди першої та другої групи (у тому числі інваліди війни цих груп);
 2. інваліди війни третьої групи;
 3. особи, які виховують дитину-інваліда, за умови що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні;
 4. особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
 5. особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.

Для безкоштовного одержання телетюнеру, громадяни, що відносяться до вказаних категорій, повинні до 1 липня 2012 року звернутися до управлінь праці та соціального захисту населення, але тількиза місцем реєстрації.

Для заповнення  відповідної заяви при собі необхідно мати:

 1. паспорт,
 2. ідентифікаційний код,
 3. пенсійне посвідчення або посвідчення  особам, які одержують державну соціальну допомогу, відповідно до законів України „Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам”, „Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам”.

zrazok-zayavi.doc
 

 

 

Додатково до заяви додаються такі документи:

 1. інвалідами - копія довідки МСЕК про встановлення інвалідності;
 2.  інвалідами війни ІІІ групи  - копія довідки МСЕК про встановлення інвалідності, а  також копія посвідчення інваліда війни;
 3. особами, які виховують дитину-інваліда, - копія медичного висновку про дитину-інваліда віком до 18 років і копія свідоцтва про народження дитини.

Доставка телетюнерів громадянам буде здійснюватись поштою.
Безкоштовне надання телетюнерів буде відбуватися за правилом: один телетюнер - на одне житлове приміщення (будинок). 


У разі неможливості звернутися безпосередньо до управління праці та соціального захисту населення прийом документів  може бути  проведено за місцем проживання.  Калина??????
Для мешканців сіл Дмитріської сільської ради з 02.05.2012р. буде організовано прийом документів у приміщенні сільради та під час виїзних прийомів.
Особи, які будуть звертатися на прийом для оформлення субсидії на неопалювальний період та мали право на субсидію протягом опалювального періоду 2011-2012 років, можуть одночасно оформити заяву на отримання телетюнера.   
Управління    праці     та     соціального    захисту    населення    у                 м. Комсомольську  знаходиться по  вул. Миру, 29    та   працює   з  8.00. до 17.00.
  Телефони для довідок:  3-26-70,  2-14-71,  2-64-91.