Вшанування пам’яті знакових людей Комсомольська

26.04.2012, 10:33

Традиційно напередодні дня міста представники міської влади вшановують пам’ять Почесних громадян та визначних людей Комсомольська, які пішли з життя. 23 квітня міський голова С.А.Супрун, секретар міської ради С.О.Калашнік, перший заступник Д.Г.Биков, заступники міського голови Ю.М.Муха та Н.Д.Угнічева відвідали на міському кладовищі могили комсомольчан, які за життя зробили значний внесок у розвиток міста.
Квіти, як знак пам’яті, представники влади поклали до могил В.О.Нижниченка, колишнього керуючого трестом «Кременчукрудбуд», Почесного громадянина міста Комсомольська; В.І.Єрьоменка, Почесного громадянина міста Комсомольська; подружжя Бугаєвських – Людмила Іванівна очолювала міський відділ освіти, навчально- виховний комплекс, є Почесним громадянином міста, Валерій Іванович – працював головним лікарем санепідемстанції; М.Г. Батури, який у свій час був головою ради ветеранів міста. Лягли квіти до могил О.І.Стецунова, колишнього директора КЖЕПу №1; В.І.Мулька, який за життя працював заступником голови виконкому; І.О.Ткачука, який у свій час був секретарем виконкому; Л.І.Чорного; який у минулому очолював клуб першопрохідців; Д.І.Кам’янського, колишнього директора ЗОШ№2; В.І.Пижикова, колишнього директора гірничого ліцею.  
Далі представники міської влади вшанували пам’ять В.П.Мартиненка, у минулому генерального директора Полтавського гірничо-збагачувального комбінату та поклали квіти до меморіальної дошки, що облаштована на будинку Володимира Петровича, а також до меморіальної дошки, яка знаходиться на будівлі Комсомольського яхт-клубу.