Громадяни України можуть одночасно оформити паспортні документи собі та дітям

19.05.2023, 10:09

Відтепер українці можуть одночасно оформити паспортні документи собі та дітям. За одно відвідування підрозділу міграційної служби один із батьків може:

 - одночасно оформити ID-картку та паспорт для виїзду за кордон собі;  одночасно оформити собі ID-картку та закордонний паспорт, а також закордонний паспорт своїй дитині до 14 років;

- одночасно оформити собі ID-карту, а також закордонний паспорт своїй дитині до 14 років. 

         Щоб отримати таку послугу необхідно одному з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників особи, яка не досягла 14-річного віку або особи, яка визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною, подати заяву та відповідні документи до підрозділу ДМС, центру обслуговування «Паспортний сервіс» в Україні чи за кордоном або в ЦНАП.

          Звертаємо вашу увагу! Якщо дитині, якій оформлюють закордонний паспорт, виповнилося 12 років, її присутність під час подання документів обов’язкова! 

         Нагадуємо, оформити або відновити втрачені паспортні документи можна у будьякому підрозділі Міграційної служби Полтавщини НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації. Адміністративні послуги доступні у 28 підрозділах Міграційної служби Полтавської області. 

 З переліком підрозділів можна ознайомитися на сайті ДМС за посиланням: https://dmsu.gov.ua/poltava/pidrozdily.html 


УДМС у Полтавській області