Щодо професійної адаптації осіб, з числа ветеранів війни, та інших

22.05.2023, 15:35

Професійна адаптація – заходи, спрямовані на здобуття, відновлення та удосконалення професійних знань, умінь та навичок шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше ступеня (рівня) освіти, надання соціальних послуг у сфері зайнятості, підвищення професійної мобільності та конкурентоспроможності на ринку праці, забезпечення продуктивної зайнятості.

Державна бюджетна програма щодо професійної адаптації поширюється на осіб, які звільняються або звільнені з військової служби з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності (далі - особи).

Міністерством у справах ветеранів України укладено угоди з суб’єктами освітньої діяльності щодо співпраці та взаємодії у вищезазначеній сфері, зокрема з Міжнародним класичним університетом імені Пилипа Орлика (м. Миколаїв). В рамках зазначеної програми надаються такі послуги:

- безкоштовне навчання за деякими цивільними спеціальностями;

- навчання за пільговою вартістю;

- дистанційний вступ без НМТ/ЗНО;

- дистанційне навчання без відриву від служби або роботи

та інше.

За додатковою інформацією  звертатися до управління соціального захисту населення за адресою вул. Миру, б. 29, кабінет № 6, або за тел. 4-45-72.