Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

17.05.2023, 08:53

16 травня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради за головування міського голови Дмитра Бикова відбулося засідання виконавчого комітету.

Традиційно члени виконавчого комітету розглянули питання гуманітарного та соціального напрямків. Опрацювали проєкти рішень служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики: про надання статусу та встановлення опіки над малолітньою, про визначення способу участі батька у вихованні малолітньої дитини, про продовження строку перебування дітей у комунальному підприємстві «Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини Полтавської обласної ради», про дозвіл на здійснення правочину стосовно житла дітей.

Доповнено список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з травня 2023 року двома дітьми.

Директор КЗК «Міський Палац культури і творчості» Олександр Меренков прозвітував про результати фінансово-господарської діяльності закладу за листопад-грудень 2022 року та І квартал 2023 року. Звіт про результати фінансово-господарської діяльності КЗК «Міський Палац культури і творчості» за листопад-грудень 2022 року та І квартал 2023 року взяли до відома. 

Директор КП «СпецЕко» Сергій Карацюба доповів про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2022 рік. Дохід від усієї діяльності за 2022 рік у порівнянні з 2021 роком збільшився на 11,5%. Загальні витрати в 2022 році в порівнянні з 2021 роком зросли на 11%. Матеріальні витрати збільшилися у порівнянні з 2021 роком на 10,8% за рахунок збільшення витрат на паливно-мастильні матеріали, запчастини та зростання ціни на електроенергію. Витрати на оплату праці збільшились на 10,4% через підвищення посадових окладів та тарифних ставок у зв’язку зі змінами протягом року мінімальної заробітної плати. Директор КП «СпецЕко» прозвітував, що у 2022 році для покращення матеріально-технічної бази було передано безоплатно на баланс КП «СпецЕко» екскаватор-навантажувач JCB 4CX SITEMASTER вартістю 3,8 млн грн; 2 міські автобуси Guleryus GD 272 LF загальною вартістю 14 млн грн; автобус SCANIA OMNI LINK 2010 року випуску балансовою вартістю 1 млн грн. Протягом 2022 року КП «СпецЕко» продовжувало здійснювати перевезення пасажирів безкоштовно за соціальним маршрутом на міському автобусному маршруті № 29 «Південний - Низи». Із 01 вересня 2022 року відкрито новий безкоштовний соціальний маршрут для жителів сіл № 32 «Південний - Кияшки - Салівка». Звіт про роботу підприємства взяли до відома. Міський голова Дмитро Биков зазначив, що КП «СпецЕко» - комунальне підприємство міста, що виконує багато різних видів робіт і послуг, подякував директору підприємства Сергію Карацюбі й колективу за працю.

Заслухали директора комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство ритуальних та похоронних послуг «Вічність» Валерія Івлєва про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2022 рік та за І квартал 2023 року. У 2022 році було поховано 743 особи, серед них 27 осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною (учасники бойових дій та інваліди війни, військовослужбовці, які загинули при виконанні службових обов’язків) та невідомих безрідних громадян у кількості 9 осіб. Загальна вартість виконаних робіт з виконання бюджетної програми місцевого бюджету по забезпеченню цілодобового перевезення померлих катафалком до моргу м. Горішні Плавні та м. Кременчука за 2022 рік склала – 1 998,8 тис. грн. У результаті фінансово-господарської діяльності за 2022 рік отримано прибуток у розмірі 28,3 тис. грн. У І кварталі 2023 року поховано 177 осіб, серед них – 21 особа, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною (учасники бойових дій та інваліди війни, військовослужбовці, які загинули при виконанні службових обов’язків), невідомі безрідні громадяни - 1 особа. За І квартал 2023 року підприємство отримало збиток у розмірі

 12,9 тис. грн. Протягом 2022 року та І кварталу 2023 року на міському кладовищі проведено роботи з освітлення алеї воїнів та сторожки робітників, встановлено меморіальний комплекс загиблим воїнам Збройних сил України; на кладовищі с. Салівки демонтовано стару ритуальну споруду (стелу); на території підприємства виконано роботи з поточного ремонту та технічного обслуговування обладнання системи охоронної сигналізації та відеоспостереження, проведено роботи з модернізації системи опалення адміністративної будівлі по вул. Космонавтів, 2. Члени виконавчого комітету взяли до відома звіт про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2022 рік та за І квартал 2023 року, відзначили роботу комунального підприємства «Вічність» на високому рівні, висловили подяку директору Валерію Івлєву й трудовому колективу.

Ухвалили питання житлово-комунального господарства. Про роботу житлово-комунальних підприємств міста в опалювальний період 2022-2023 років та завдання з їх підготовки до наступного опалювального періоду поінформував директор Департаменту ЖКГ Петро Василюк. Тривалість опалювального періоду склала 150 діб. Із початком масованих ракетних атак на інфраструктурні об’єкти України відбулося порушення режиму роботи енергосистеми внаслідок чого виник тривалий дефіцит електричної потужності. Із метою запобігання порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності з 02 листопада 2022 року в місті був застосований графік погодинних відключень. Під час опалювального сезону 2022-2023 років відбулося 7 блекаутів загальною тривалістю 28,25 години. У цілому комунальні підприємства громади відпрацювали на належному рівні. Інформацію про роботу житлово-комунальних підприємств міста в опалювальний період 2022-2023 років взяли до відома. Затвердили заходи щодо підготовки житлово-експлуатаційних і комунальних підприємств до роботи в опалювальний період 2023-2024 років. Очільник громади Дмитро Биков зауважив, що опалювальний сезон 2022-2023 років був досить складним, але комунальникам вдалося подолати труднощі. Коштами Полтавського гірничо-збагачувального комбінату було придбано 2 потужних генератори для міста. Також, були придбані генератори для КП ВУВКГ за сприяння міжнародних фондів. Міський голова подякував Костянтину Жеваго, Віктору Лотоусу за значну підтримку громади в такі складні часи.   

На виконання звернень громадян було внесено зміни до автобусного маршруту № 32 «Південний-Кияшки-Салівка». До схеми маршруту в напрямку с. Кияшки додали зупинку «Цвинтар». Також, внесли зміни до автобусного маршруту № 153т «Технікум-Сади «Коноплянка» через Молодіжну моду». Під час рейсу автобусу, що відправляється від коледжу о 17:20 годині, до схеми маршруту додали зупинку «Келеберда» (у Келеберду автобус має прибувати о 18:01 годині).