Відзначення в Комсомольську 67-ї річниці Великої Перемоги

11.05.2012, 09:07

Урочисті заходи з нагоди 67-ї річниці Перемоги пройшли в Комсомольську. Розпочалось свято покладанням вінків та квітів до меморіалу «Вічний вогонь». Вклонитися пам’яті загиблих  та вшанувати ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни прийшли керівники міста, ветерани Великої Вітчизняної війни, депутати, представники громадських та партійних організацій, підприємств, студентська та учнівська молодь.
На площі біля Палацу культури і творчості відбувся мітинг- реквієм «Пам’ять жива». Серед учасників мітингу – заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович, Комсомольський міський голова Сергій Супрун, голови місцевих ветеранських організацій Тимофій Михайлов та Віра Станицька, Почесний громадянин  міста Володимир Бадагов, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, протоієрей Свято-Миколаївського собору отець Георгій. У вітальному слові заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович зазначила: « Наш святий обов'язок оточити всебічної турботою кожного ветерана, бо й сьогодні ці люди залишаються авангардом нашого суспільства. Вони трудяться в радах ветеранів, беруть участь у вихованні молоді. Роблять все, щоб пам'ять про війну і про подвиг наших людей не померкла, і залишилася завжди в серцях вдячних нащадків». Міський голова Сергій Супрун, звертаючись до комсомольчан, ветеранів війни, сказав: «Ми завжди пам’ятаємо, що 9 травня – це особливе для нашого народу свято Перемоги. Чим більше віддаляються від нас ті незабутні роки, тим величнішим постають подвиги захисників Вітчизни, хто віддав своє життя заради того, щоб ми сьогодні могли мріяти й любити. Світла їм пам’ять і низький уклін героям фронту й тилу – учасникам і ветеранам Великої Вітчизняної війни». Пам’ять тих, чий подвиг житиме в віках, учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання. 
Після мітингу представники влади, разом з ветеранами, вшанували пам’ять загиблих, поклавши квіти до обеліску Слави та меморіалу на острові Мужності.
На Театральній площі та в Парку культури для комсомольчан та гостей міста відбулися концерти духових муніципальних оркестрів м.Комсомольська та м.Полтави, а також творчих колективів ПКіТ.