Інформація!!

11.05.2012, 16:36

Інформація щодо економічного розвитку міста Комсомольськ
за І квартал 2012 року

Протягом останніх років в економіці міста Комсомольська простежується позитивна динаміка розвитку господарського комплексу. Про це свідчать такі факти: збільшення обсягів реалізації промислової продукції, збільшення розміру середньомісячної заробітної плати, збільшення інвестицій в основний капітал тощо. Комсомольськ зберігає лідерські позиції серед міст Полтавської області.

Така тенденція продовжується і за 1 квартал 2012 року.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 5 жовтня 2011 року № 375 кожного кварталу проводиться оцінка результатів діяльності державних адміністрацій і міськвиконкомів міст обласного значення. Відповідно до цієї оцінки наше місто посіло загальне 1 місце за результатами 1 кварталу 2012 року серед міст обласного значення та м. Полтава. Загальне місце визначалось після визначення рейтингу за окремими напрямами діяльності, такими як: «Економічний розвиток», «Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність», «Державні фінанси», «Населення та ринок праці», «Житлово-комунальне господарство»,   «Рівень злочинності».

В таких сферах, як «Економічний розвиток»,  «Державні фінанси», «Населення та ринок праці»  наше місто впевнено посіло 1 місто.

З показника «Рівень злочинності» м. Комсомольськ займає 1-2 місце.

За напрямами «Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність», «Житлово-комунальне господарство» місто Комсомольськ займає відповідно 3 та 5 місця.

 

Завантажити повний текстdoklad-1-kvartal-2012.doc