Комсомольськ фестивальний: «Мистецьке сузір’я – 2012»

21.05.2012, 15:44

Комсомольськ фестивальний: «Мистецьке сузір’я – 2012»

У Комсомольську з 18 по 20 червня проходив щорічний міжнародний фестиваль дитячої естрадної творчості «Мистецьке сузір’я». Учасниками фестивалю стали дитячі та юнацькі творчі колективи з України та Польщі. До нашого міста завітали юні співаки й танцюристи з Харкова, Черкас, Олександрії, Глобино, Кобеляк, Рацібужа (Польща). У фестивальній програмі брало участь чимало колективів з Комсомольська. До складу журі входили такі компетентні фахівці, як Заслужений працівник культури України, директор Гадяцького училища культури А.М.Насменчук, Президент фестивалю «Зоряний Крим» В.Г.Стримовський, Заслужений працівник культури України, заступник голови обласного осередку Національної хореографічної спілки України М.Є.Гузій.

На  церемонії нагородження та гала-концерті учасників фестивалю вітала заступник міського голови Н.Д.Угнічева. Вона подякувала учасникам конкурсу за їхню натхненну працю, прагнення до перемоги, незабутні виступи; батькам, педагогам і наставникам -  за розуміння, підтримку та розвиток юних талантів, організаторам  - за  яскраву мистецьку акцію. Секретар міської ради С.О.Калашнік побажала усім учасникам фестивалю багато радості й наснаги, нових досягнень в удосконаленні виконавської майстерності, яка приносить естетичну насолоду, тепло і радість глядачам. А досвід сценічної майстерності діти набувають саме на таких фестивалях.

Дійсно, атмосфера фестивалю не залишила нікого байдужим – ні глядачів, ні членів журі, ні самих конкурсантів. Гран-прі Міжнародного дитячого фестивалю «Мистецьке сузір’я» отримала вокальна група з міста Рацибож (Польща).