Центр реабілітації для дітей з обмеженими можливостями

28.05.2012, 13:55

У Комсомольську відкрито центр реабілітації для дітей з обмеженими можливостями.

25 травня у Комсомольську відбулось відкриття центру реабілітації для дітей з обмеженими можливостями. У заході взяв участь міський голова
С.А. Супрун, начальник УОЗ Ю.В. Ковпак, головний лікар міської лікарні М.І. Дубина, заслужений лікар України, завідуюча педіатричною службою В.Є.Макаренко., заслужений лікар України, дитячий невролог Н.М Глінкіна, начальник підрядної організації «ВІК», представники духовенства, представники ЗМІ.

Відкриваючи центр реабілітації дітей з обмеженими можливостями, міський голова С.А.Супрун зазначив, що «відкриття центру – це знакова подія, в першу чергу для батьків, які виховують дітей з особливими потребами. Допомоги центру реабілітації потребує на сьогодні багато дітей, оскільки створюється досить складна ситуація, коли в сім’ї є дитина з інвалідністю, або ж такою дитиною опікується тільки матір. Це реабілітаційне відділення дасть поштовх для дітей з інвалідністю відчути, що всі люди різні, але при цьому всі вони рівні.  Впевнений, що діти будуть зігріті теплом тих людей, які тут працюють».

Головний лікар міської лікарні М.І.Дубина зазначив, що основне завдання реабілітаційного центру -  адаптувати дитину  до нормального суспільного життя і працювати над тим, щоб відділення ставало кращим, зміцнювалась його матеріально-технічна база в наступні роки. Микола Іванович подякував міській владі за надані кошти в реконструкції приміщення під центр реабілітації дітей-інвалідів.

Приміщення центру реабілітації освятив отець Ростислав.