Відкрито пам’ятник швейній машинці!

13.06.2012, 08:45

Відкрито пам’ятник швейній машинці!

Напередодні професійного свята працівників легкої промисловості у місті відбулося відкриття скульптури «Швейна машинка «Зінгер». Автор – місцевий скульптор Олег РЯБО.

Стрічку з нагоди відкриття скульптури перерізали міський голова С.А. СУПРУН і засновник ТОВ компанії «Тіко ЛТДКо», депутат міської ради Володимир ГОВОРЕНКО. Скульптуру відкрили біля будівлі «Тіко ЛТДКо». За словами С.А. Супруна, легка промисловість у Комсомольську має високий рівень розвитку і великі перспективи. Це потужне виробництво, завдяки якому створюються нові робочі місця. А, отже, збільшуються можливості наповнення бюджетів різних рівнів.

В. Говоренко свого часу підняв із руїн цю галузь у нашому місті. Підтвердженням того, що маємо повагу до людей цієї професії, і стала знакова подія – відкриття скульптури «Швейна машинка «Зінгер».

Сергій Андрійович привітав учасників урочистостей з професійним святом, побажав успіхів і процвітання. В. Говоренко пригадав, що ідея створення скульптури виникла у нього два роки тому. Зараз вона стала реальністю. Тим самим засновник ТОВ компанії «Тіко ЛТДКо» висловив усім працівникам швейно-трикотажного виробництва вдячність за активну працю і високий професіоналізм. До речі, у його підпорядкуванні працює колектив, у складі якого понад 1000 працівників. Товар, виготовлений дбайливими руками швачок Комсомольська, знають не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Автор роботи О. Рябо розповів, що вона виконана із сучасних композитних матеріалів. Машинка була вибрана із системи «Зінгер» (ручна), усі деталі вдвічі більші від оригіналу. На роботу витрачено понад три місяці. Вона входить у трійку професійних скульптур Олега Рябо.

Наталія СТЕПАНЕНКО.

Фото автора.